dodano: 2020-05-31 02:35:01

Grand Theft Auto VI z kolejnym wyciekiem potwierdzającym główny wątek fabularny oraz wprowadzający nowe wieści dotyczące gry!

Autor: AnoX
71°
0
Grand Theft Auto VI z kolejnym wyciekiem potwierdzającym główny wątek fabularny oraz wprowadzający nowe wieści dotyczące gry!
Grand Theft Auto VI doczekało się kolejnego przecieku, który nie tylko potwierdza wcześniejsze wieści, ale także wprowadza nieco szerszy kontekst historii.
 
Najnowsza gra Rockstara na pewno powstaje, choć wciąż nie wiemy kiedy doczekamy się chociażby oficjalnego potwierdzania, o zwiastunie czy zajawce już nie wspominając. W tym czasie jednak pojawiają się plotki, które zaczynają tworzyć spójną całość.
 
Rozpocznijmy od tego, że zgodnie z pogłoskami ponownie przyjdzie nam zawitać do Vice City, choć nie zabraknie także minimum pojedynczego jeszcze dużego miasta. Pewno jednak jest, że główny okres zabawy to lata 80. ubiegłego wieku tejże alternatywnej rzeczywistości.
 
 
Opowieść, zgodnie z nowymi i starymi plotkami pozwoli nam się wcielić w Ricardo, jednakże tym razemo pojawia się także mowa o drugiej postaci znanej jako "Kacey", która ma być istotna dla całości opowieści. Tym razem przyjdzie nam zająć się przemytem oraz handel kokainą z Vice City na... południe.
 
Nowe plotki sugerują, że skala projektu może być jeszcze większa niż dotychczas nam się wydawało. Mowa tutaj nawet o kilku miastach, gdzie będziemy nawiązywać kontakty biznesowe z wielkim zarządcami oraz lordami narkotykowymi, co nie zawsze będzie łatwe.
 
Wspomniana większa skala świata przedstawionego nieco się gryzie ze wskazaniami Take-Two na nakłonienie Rockstara do kreowania mniejszych tytułów z częstszymi premierami, niemniej wcześniejsze plotki zaczynają się spajać w obraz gry, mogącej wnieść nieco humoru do klimatów znanych chociażby z serialu Narcos.
 
Grand Theft Auto VI nie ma daty premiery ani platform docelowych. Gra najpewniej trafi na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xbox Series X.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama