dodano: 2020-07-09 22:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell doczekało się kolejnych darmowych nowości i ulepszeń w ramach aktualizacji New Stands! Co tym razem wprowadziło Creepy Jar?

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
291°
0
Green Hell doczekało się kolejnych darmowych nowości i ulepszeń w ramach aktualizacji New Stands! Co tym razem wprowadziło Creepy Jar?
Polskie studio Creepy Jar wprowadziło do swojej debiutanckiej gry Green Hell kolejne nowości, dzięki którym zabawa jest jeszcze bardziej rozbudowana.
 
Polska gra survival doczeka się zupełnie nowej, dużej aktualizacji New Stands za sprawą której rozgrywka zostanie rozszerzona o warte odnotowania nowości.
 
Jedną z głównych nowości jest wprowadzenie systemu osiągnięć, dzięki czemu będziemy mogli skutecznie realizować wiele dodatkowych wyzwań, jednocześnie zapewniając dodatkowe nagrody dla społeczności za sukces.
 
Osiągnięcia będziemy mogli zdobyć w ramach dwóch trybów - survival oraz story, wobec czego w trakcie zabawy będziemy mogli realizować dodatkowe czynności.
 
Wśród nowości znajdziecie także specjalne stojaki, dzięki którym będziemy mogli skuteczniej zadbać o porządek w zapasach.
 
Sporą i naprawdę wartościową nowością jest dodanie możliwości przeniesienia zapisanego stanu gry z trybu dla pojedynczego gracza także do kooperacji!
 
Twórcy cały czas pracują nad wersjami konsolowymi, które są jeszcze przed nami, jednakże wydania te zbliżają się coraz szybciej!
 
 
- Achievementy stanowią obecnie standard – posiadają je wszystkie wysokobudżetowe produkcje a developerzy mniejszych tytułów często dodają je po premierze. Gracze je uwielbiają, ponieważ kreatywnie skonstruowany system osiągnięć potrafi dać użytkownikom nowe spojrzenie na produkcję i zapewnić dodatkowe wyzwania. Achievementów będzie łącznie 40 i liczymy, że zachęcą graczy do dłuższego przebywania w amazońskich lasach ­– komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar. 
 
- New Stands było stosunkowo niewielką, ale bardzo ważną aktualizacją. Zmiany w niej zawarte są widoczne dla każdego. Zostało dodane m.in. nowe łóżko, czyli jedna z konstrukcji stanowiących podstawę przetrwania graczy. Rozwiązaliśmy też kilka błędów, z którymi spotykali się użytkownicy, szczególnie w trybie multiplayer. – kończy prezes.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedna z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama