17°
0
dodano: 2021-06-09 23:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell dziś zadebiutowało na Xbox One i PlayStation 4!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell

Dziś oficjalnie nastąpił debiut konsolowego wydania Green Hell na PlayStation 4 i Xbox One, goszcząc jednocześnie na urządzeniach nowej generacji.

Uznana propozycja z komputerów osobistych dopiero co doczekała się zapowiedzi zasad planszówkowego Green Hell, tymczasem dziś oficjalnie kolejna grupa graczy ma okazję zapoznać się z projektem Creepy Jar.

Dotychczas gra sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy, przez cały czas radząc sobie doskonale oraz gromadząc kolejnych graczy. Tym razem nadszedł czas na otwarcie się na posiadaczy Xboxów i PlayStation.

Zapoznaj się także z: Przygodówka Willy Morgan and the Curse of Bone Town zadebiutowała na Nintendo Switch

Przygodę w Amazonii będziemy mogli na PS4 i XB1 sprawdzić od samego początku w ramach kooperacji, odkrywając sekrety dżungli oraz wydarzeń, które miały w niej miejsce.

Specjalnie opracowane wersje zapewnią atrakcyjne parametry rozgrywki, zapewniając graczom jednocześnie okazję do sprawdzenia rozbudowanej porcji survivalowych doznań!

Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Gra zadebiutowała 8 października 2020 roku na Nintendo Switch. Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One dziś debiutuje.

Creepy Jar S.A. zagościło na GPW 8 kwietnia bieżącego roku.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama