dodano: 2019-03-13 06:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

GREEN HELL doczekało się opóźnienia daty/okresu premiery

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
GREEN HELL doczekało się opóźnienia daty/okresu premiery
18°
0

GREEN HELL doczekało się ważnego ogłoszenia, jak się okazuje produkcja doczeka się opóźnienia daty/okresu premiery. Kiedy możemy się spodziewać gry?
 
Gra polskiego studia Creepy Jar pierwotnie miała się ukazać w końcówce zimy 2019 roku, jednakże deweloperzy zdecydowali się na dokonanie pewnych zmian. Otóż postanowiono postawić na ulepszenie silnika Unity z wersji 2017 na 2018, przez co produkcja ukaże się z kilku miesięcznym opóźnieniem.
 
Zmiana tak ważnego elementu bez wątpienia jest pracochłonna, jednakże może się to opłacić, gdyż gracze mogą otrzymać lepiej działającą grę z mniejszą ilością błędów lub z możliwością szybszego reagowania na problemy z kodem.

Monitory - sprawdź na Ceneo.pl

Deweloperzy ten ekstra czas zdecydują się na udoskonalenie Trybu Fabularnego, rozszerzenie i tak już dużej mapy oraz wprowadzenie serii drobniejszych zmian. Przez cały czas prowadzone będą dyskusje z fanami i całą społecznością, aby móc jeszcze mocniej trafić w ich gusta oraz potrzeby.
 
Wkrótce do Green Hell trafi również Aktualizacja Błota, która wprowadza do rozgrywki budynki i dodatki bazujące właśnie na tym surowcu. Wkrótce poznamy szczegóły tego rozszerzenia darmowego. 
 
GREEN HELL ukaże się na komputerach osobistych latem 2019 roku.

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL, GREEN, hell,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama