dodano: 2020-06-27 21:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell trafił do miliona graczy, w czym pomogło wprowadzenie kooperacji do trybu fabularnego!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell trafił do miliona graczy, w czym pomogło wprowadzenie kooperacji do trybu fabularnego!
21°
0

Green Hell studia Creepy Jar oficjalnie sprzedało się w przeszło 1 milionie sztuk brutto, w czym udział miało wprowadzenie kooperacji do trybu fabularność.
 
Rodzime studio od dłuższego czasu wspiera swój projekt z gatunku survival, który na przestrzeni ostatnich miesięcy doskonale sobie radzi, stale zyskując popularność oraz nową dawkę zawartości.
 
Xtrfy GP4 to zaskakująca propozycja producenta, który nawiązał współpracę z utalentowanym szwedzkim artystą!
 
Dopiero co mogliśmy mówić o przekroczeniu 700 tysięcy kopii, tymczasem po dwóch miesiącach udało się osiągnąć pułap do ponad 1 miliona, co stanowi rezultat godny wielu znanych tytułów, a mowa jest tutaj o debiutanckiej grze warszawskiego studia.
 
Przed graczami czekają kolejne nowości w postaci trybu PvE, w opracowaniu jest również system osiągnięć oraz wersje konsolowe na PlayStation 4 i Xbox One, czyli sprzętach w posiadaniu przeszło 140 milionów osób.
 
Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem to do 9 lipca 2020 roku można go nabyć z 20% zniżką w ramach Steam Summer Sale.
 
- Od premiery trybu kooperacyjnego liczba graczy, którzy kupili Green Hell powiększyła się o ponad 600 000 użytkowników. – Osiągnęliśmy pułap miliona sprzedanych kopii gry. To dla nas olbrzymie osiągnięcie. Co więcej, większość sprzedanych w minionych tygodniach kopii było w pełnej cenie, ponieważ już przed wejściem tryby story mode dla co-op, osiągnęliśmy pułap ponad 920 000. Teraz znowu rośnie zainteresowanie grą ze względu na letnią promocję - komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedna z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama