dodano: 2020-09-25 09:30:01

Greenland, katastroficzny film producenta serii John Wick dziś trafia do polskich kin. Zobaczcie jak prezentuje się polski zwiastun!

Autor: agusia16
Greenland, katastroficzny film producenta serii John Wick dziś trafia do polskich kin. Zobaczcie jak prezentuje się polski zwiastun!
17°
0

Greenland, katastroficzny thriller, film producenta serii John Wick dziś trafia do polskich kin. Zobaczcie jak prezentuje się polski zwiastun filmu!
 
Greenland swoją światową premierę miał pod koniec lipca. Po wakacjach trafia do polskich kin, dziś mając tam premierę. Dystrybutor tej katastroficznej, utrzymanej w konwencji thrillera zrealizowanej z rozmachem produkcji, Monilit Films, przygotował jakiś czas temu polski zwiastun. Zobaczcie jak się prezentuje. 
 
Przeczytaj również: Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości dostępnego na Netflixie
 
Greenland to produkcja filmowa w reżyserii Rica Romana Waugha, który ma na swoim koncie takie filmy jak: Świat w ogniu czy Infiltator, według scenariusza Chrisa Sparlinga, odpowiedzialnego za Tajemnicę Instytutu Atticus, Korytarzem w Mrok czy Pogrzebanego. Producentami tegoż dzieła są osoby pracujące przy serii John Wick, Miasto złodziei, Sicario i Narodziny Gwiazdy
 
Historia rozpoczyna się w przededniu wielkiej katastrofy, która wkrótce zniszczy planetę Ziemia. Naukowcy nie mają bowiem wątpliwości, Ziemia nie uniknie zderzenia z ogromną, strasznie niszczycielską kometą. Tylko nieliczni przeżyją, tylko niewielu dostało szansę na schowanie się w specjalnie do tego przygotowanym schronie. Jednak walka o znalezienie się w tym bezpiecznym miejscu nie będzie należała do najłatwiejszych. Przyjdzie im stoczyć bitwę o życie w świecie na którym zapanował chaos.  
 
Opowieść skupia się wokół wybitnego inżyniera Johna Garrity i jego rodziny, którzy wraz z garstką ludzi dostali propozycje od rządu ukrycia się i przeczekania katastrofy w tajnym bunkrze położonym na odludziu. Tymczasem miasta na całym świecie niszczone są przez odłamki komety, które palą i niosą śmierć, wywołując światowy chaos i panikę. Strach i brak kontroli powoduje zamieszki i rozboje, giną ludzie, rzeczywistość nie wydaje się być do opanowania. Dotarcie do miejsca docelowego, do schronu, zdaje się nie być możliwe, a koniec zbliża się nieubłaganie. John będzie musiał zatem zrobić wszystko, by uratować swoją rodzinę. 
 
W obsadzie Greenlad znaleźli się: Gerard Butler, znany z filmu 300, Ocean ognia czy Świat w ogniu, jako John Garrity, Morena Baccarin (Homeland - do obejrzenia na Netflix, seria Deadpool, w roli Allison Garrity, Roger Dale Floyd, którego mogliśmy oglądać w filmie Doktor Sen, jak Nathan Garrity, a także Scott Glenn, Scott Poythress, Randal Gonzalez, Claire Bronson, Hope Davis, David Denman i inni.
 
Premiera w polskich kinach 25 września. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama