dodano: 2021-10-03 00:25:01

Gry na październikowym Festiwalu Steam Next - Co warto sprawdzić w 2021 roku?

Autor: AnoX
Gry na październikowym Festiwalu Steam Next - Co warto sprawdzić w 2021 roku?
22°
0

Październikowy Festiwal Steam Next w 2021 roku rozpoczął się, a na platformie Valve udostępniono szereg gier. Jakie tytuły doczekały się wersji demonstracyjnych?

Oficjalnie na platformie Valve wystartował Steam Next Fest, czyli kolejna edycja najważniejszego wydarzenia cyfrowego, zapewniającego graczom szereg wersji demonstracyjnych gier. Wielu wydawców i producentów bierze udział w inicjatywie, dzięki czemu przed premierą możemy skosztować specjalnie wybranego i opracowanego fragmentu zabawy.

Zapraszamy również do: Steam Festiwal Next, wersje demonstracyjne gier przygodowych. Co możemy sprawdzić podczas festiwalu?

Studio FINJI oficjalnie zdecydowało się wypuścić wersję demonstracyjną TUNIC, dzięki której gracze mogą się zapoznać z wyjątkowo ślicznie prezentującą się grą Andrew Shouldice'a wpisanego przez Kevina Regamey'a, Felixa Kramera oraz Erica Bilingsley'a.

 

Polsskie studio Red Limb Studio zdecydowało się zaprezentować podczas wydarzenia swoją najnowszą grę w postaci Suicide Vegetables, produkcję na niezwykłym, warzywnym froncie!

 

Nasi rodacy ze studia Sylen Studio zdecydowali się ujawnić, że już teraz możemy się zapoznać z wersją demo gry Komornik: Nieskruszony, połączenia gry paragrafowej oraz visual novel, bazującego na powieści Michała Gołkowskiego.

Od samego początku, od pierwszych zdań książki, pomyślałem sobie: "Zróbmy świat trwającej Apokalipsy, w którym będą od razu zaszyte mechaniki growe". Stąd cały system koszerności i bluźnierczości, pomysły na budżet energetyczny i bezdennie durni Wysłannicy, których sam główny bohater nierzadko porównuje do tępego AI... Ach, no i nie można nie wspomnieć o tym, jak Anioł Nadzorca objawia się bohaterowi książki jako spikselizowany, dwuwymiarowy sprite - bo jest za daleko od Blasku i ma słaby zasięg... Nie dało się inaczej, gry wideo są po prostu naturalnym przedłużeniem pomysłów, zaszczepionych w treść książki! - zdradził Michał Gołkowski, autor serii książek Komornik, główny scenarzysta gry.

 

Himno - The Silent Melody, najnowsza gra Davida Moralejo Sancheza oraz GrabTheGames, którą możemy już sprawdzić oraz samodzielnie się przekonać czego się można spodziewać po grze, która 20 października trafi do Wczesnego Dostępu.

 

ITORAH to nowa gra studia Grimbart Tales oraz Assemble Entertainment, które zdecydowały się udostępnić fragment niezwykłej gry osadzonej w mezoamerykańskim świecie, świetnie realizującym się jako przestrzeń dla platformówki 2D z elementami metroidvanii.

 

Studio Moonlit wraz z Green Man Gaming Publishing udostępniło wersję demonstracyjną Model Buildera, stawiając na udostępnienie fragmentu obiecującego projektu!

 

Merge Games zdecydowało się oficjalnie ujawnić, że podczas trwającego festiwalu, gracze mogą się zapoznać z demkami kilku gier z oferty wydawcy - Trading Time, DeathrunTV, Monster Harvest, Alex Kidd in Miracle World XD, Mordbid The Seven Acolytes oraz DwarfHeim.

 

Aztech Forgotten Gods doczekało się jest kolejną propozycją, która pojawia się z 30 minutowym fragmentem rozgrywki, zapewniającym graczom okazję do zapoznania się ze sporym fragmentem zabawy.

 

Strange Horticulture doczekało się opublikowania zwiastuna fabularnego oraz wypuszczenia demka, dzięki któremu za darmo można samodzielnie poznać fragment historii.

 

Kolorowe Spacelines from the Far Out zagościło na Steam Next w październiku, zapewniając graczom okazję do sprawdzenia darmo, przed premierą gry już za miesiąc (4 listopada).

 

Young Souls doczekało się także wprowadzenia demka, przygotowującego graczy do debiutu zaplanowanego na czwarty kwartał bieżącego roku.

 

Ślicznie prezentujące się połączenie strategii oraz karcianki, gra Mahokenshi również jest dostępna do sprawdzenia. To dobra okazja do sprawdzenia takiego połączenia.

 

Daedalic Entertainment pojawiło się na wirtualnym wydarzeniu, gdzie gracze mogą się zapoznać z trzema grami. Wildcat Gun Machine oraz JARS można już sprawdzić i wstępnie samodzielnie ocenić oba intrygujące projekty.

 

Firegirl, niezwykle ciekawa wariacja hack'n'slasha oficjalnie doczekała się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 14 grudnia, z jednoczesną zapowiedzią udostępnienia demka na Steam Next Fest.

 

Lovecraft's Untold Stories 2 doczekało się niedawno ujawnienia i już od piątku udostępnienia demo. Podobnie sprawa ma się z inną grą z portfolio 1C Entertainment - Reveries Knights. To jednak nie koniec, ponieważ zapoznać się można także z HYPERVIOLENT czy Forgive Me Father.

 

Neko Ghost, Jump! doczekało się wprowadzenia demka, przygotowującego graczy do pełnej wersji puzzle-platformera od Burgos Games.

 

Crawyard, nadchodzący rougelike oraz karcianka w jednym doczekała się demka, z pomocą którego gracze mogą się zapoznać z podstawami zabawy tego ciekawego miksu.

 

Wydawniczy dział Playtonic udostępnił wersję demo Victory Heat Rally, czyli najnowszej wyścigowej produkcji w swoim portfolio.

 

Mega Monster Party pojawiło się na Festiwalu Steam Next, co jest istotnym krokiem przed premierą gry zaplanowaną na 22 października.

 

Tactical Combat Department doczekało się wprowadzenia własnego demo, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nową grą taktyczną, czerpiącą inspirację z gier z serii SWAT.

 

Parasight od ManyDev Studio także doczekało się udostępnienia fragmentu rozgrywki, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może samemu nieco lepiej poznać tego RPG-a.

 

Starship Troopers - Terran Command doczekało się udostępnienia demka, zabierającego graczy do walki z komiscznym zagrożeniem!

 

Festiwal Steam Next wystartował 1 października i zakończy się 7 października o godzinie 19-tej. 

Steam Festiwal Next


Komentarze (0):
Reklama
Reklama