dodano: 2019-03-21 21:25:02
PCPS4PS4 PRO

Trzy gry od Quantic Dream także na PC, wyłącznie na Epic Games Store

Autor: agusia16
Trzy gry od Quantic Dream także na PC,  wyłącznie na Epic Games Store
21°
0

Trzy gry od Quantic Dream, do tej pory dostępne jedynie na konsolach PlayStation jeszcze w tym roku pojawiają w wersjach na PC, jedynie na Epic Games Store.
 
Niewątpliwie prężnie rozwijająca się i zaskakująca swoimi posunięciami, platforma dystrybucji cyfrowej, oferująca graczom co dwa tygodnie nową grę zupełnie za darmo czyli Epic Games Store zachęci graczy kolejną propozycją, trzema produkcjami przygodowo - narracyjnymi, które do tej pory dostępne były jedynie na konsole PlayStation 4. 
 
Detroit: Become Human - recenzja
 
Jeszcze w tym roku na Epic Games Store zadebiutują trzy produkcje francuskiego studia Quantic Dream, będące interaktywną przygodową produkcją nastawioną na wybory oraz dramatyczną, emocjonalną opowieść. Na wspomnianej stronie gracze zakupić będą mogli: Heavy Rain, detektywistyczny, psychologiczny thriller przedstawiający losy kilku postaci; Beyond: Dwie Dusze, grę jak poprzedniczka nastawioną na psychologiczną opowieść, tym razem kręcącą się wokół młodej dziewczyny posiadającej specjalne moce oraz Detroit: Become Human, w którym śledzimy losy ludzi i androidów w tytułowym mieście Detroit. 
 
Wszystkie te gry skupiają się najmocniej na fabule, wszystkie charakteryzują się narracyjnością i rozgrywką skupioną na interakcjach i emocjach gracza i wszystkie przez rok dostępne będą jedynie na stronie Epic Games Store. 
 
Odwiedź Epic Games Store
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama