dodano: 2021-08-04 07:05:01
PCPS3PS4PS4 PROPS5

GTA V i jego 150 milionów sprzedanych kopii z pewnością opóźnia wydanie GTA VI! Kiedy gra wypadanie z XGP?

Autor: AnoX
19°
0
GTA V i jego 150 milionów sprzedanych kopii z pewnością opóźnia wydanie GTA VI! Kiedy gra wypadanie z XGP?

Pomimo aktualnej obecności w abonamencie XGP, hit Rockstar Games rozchodzi się znakomicie, mogąc się pochwalić sprzedażą na poziomie 150 milionów kopii!

Ostatnia konferencja Take-Two Interactive zdradziła nie tylko informacje o dwóch nadchodzących grach, ale także sprzedaży ostatniej odsłony cyklu GTA.

Kluczowa i chyba najbardziej znana marka w całej branży gier może się pochwalić 150 miliona sprzedanych kopii... samego Grand Theft Auto 5! Wyraźnie mniejszy, choć wciąż gigantyczny sukces odnotowało Red Dead Redemption 2, które rozeszło się w 38 milionach.

Warto zauważyć, że tytuł był raz przez tydzień dostępny bez opłat na zawsze dostępny na Epic Games Store, a obecnie znajduje się w Game Passie, jednakże tytuł wypadnie z tej abonamentowej usługi wypadnie już 8 sierpnia bieżącego roku!

Zapominać nie możemy również o Grand Theft Auto Online, które gromadzi miliony graczy, oferuje im świetną zabawę, a twórcom zapewnia kolejne miliony zysku!

Grand Theft Auto 5 jest w tej chwili dostępne na PC, PS5, PS4, PS3, X360, XB1, XSX i XSS.

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/08/gta_5_has_now_sold_an_eye_watering_150_million_copies https://www.windowscentral.com/gta-v-leave-xbox-game-pass-august-2021

Tagi: gta v, gta vi, xgp, Rockstar,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama