dodano: 2021-04-07 15:00:01

GTA V (i nie tylko) w kwietniu na Xbox Game Pass

GTA V (i nie tylko) w kwietniu na Xbox Game Pass
13°
0

W tym miesiącu do subskrybentów Xbox Game Pass trafi osiem gier. Jak zawsze, będą dostępne na PC, konsolach Xbox, na przesyle z chmury systemu Android, a niektóre gry będą dostępne na wielu platformach. Oto i one.

8 kwietnia:

 • GTA V (chmura i konsola) - Flagowy sandbox od Rockstara pojawi się w Xbox Game Pass po raz pierwszy w kwietniu tego roku. Podzielona na trzech bohaterów historia obraca się wokół serii napadów, które Franklin, Michael i Trevor muszą wykonać, aby pozbyć się różnych elementów przestępczych i wreszcie zrealizować swoje marzenia o życiu na najwyższym poziomie.
 • Zombie Army 4: Dead War (Xbox, Chmura, PC) - Twórcy Sniper Elite 4 przedstawiają opanowaną przez zombie kooperacyjną strzelankę, której akcja toczy się w Europie lat czterdziestych XX wieku. Ty i maksymalnie trzech twoich przyjaciół musicie przebić się przez niezliczone hordy nieumarłych i pracować razem, aby ocalić ludzkość przed zbliżającą się apokalipsą zombie.
 • Disneyland Adventure (Chmura) - Ta zabawna niewielka symulacja pozwala graczom odkrywać główne atrakcje Disneylandu. Main Street USA, Critter Country i nie tylko są na wyciągnięcie ręki, jeśli to tylko po nie sięgniesz. Będziesz mógł połączyć siły z kultowymi postaciami Disneya, aby zmierzyć się ze złoczyńcami i ponownie przeżyć chwile z klasycznych opowieści Disneya.
 • Rush Pixar Disney Adventure (Chmura) - Dołącz do postaci z klasycznych filmów Pixar, aby rozwiązywać zagadki, odkrywać sekrety i doświadczyć życia w pudełku z zabawkami Andy'ego lub w podwodnym raju Dory. Oczywiście, jest to świetna propozycja dla rodziców małych dzieci, niemniej nie zawstydzamy nikogo kto (tak jak autorka) kocha Disneya jako dorosły.

 

12 kwietnia

 • NHL 21 (konsola; w ramach EA Play) - Wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass otrzymują teraz pakiet członkostwa EA Play bez dodatkowych kosztów, a z nim NHL 21. Kultowa seria hokeja na lodzie powraca z nowymi ruchami, unikami i nie tylko.

 

15 kwietnia

 • Rain On Your Parade (Chmura, konsola, PC) - Ten niezależny klejnot rzuca cię jak tekturową chmurę zdeterminowaną, by wejść wszystkim w paradę, a właściwie napadać. Ponad 50 poziomów zabawy, z których każdy ma unikalną scenerię i nowe cele do osiągnięcia.
 • Pathway (PC) - Zbuduj swój zespół poszukiwaczy przygód i przemierzaj starożytne ruiny w tej inspirowanej Indiana Jonesem eksploracyjnej grze łotrzykowskiej. Jeśli chcesz zwyciężyć, musisz przechytrzyć swoich wrogów w turowej walce strategicznej.

 

20 kwietnia

 • MLB The Show 21 (Chmura i konsola) - MLB The Show, dawniej dostępna wyłącznie na PlayStation, przenosi swoją najnowszą odsłonę do Xbox Game Pass po raz pierwszy. Co więcej będzie można zagrać w tę grę ze znajomymi posiadającymi PS4 lub PS5. 

 

Zobacz także: Commandos: Origins nowy przeciek o nowym tytule serii

Sporo nowych tytułów! Posiadacze Xbox Game Pass zdecydowanie będą się mieli czym zająć, a może powyższe tytuły zachęcą innych graczy do skorzystania. Nie zapominajmy jednak, że kilka gier opuszcza Xbox Game Pass w tym miesiącu, wśród nich są:

 • Deliver Us the Moon (konsola i PC) - 15 kwietnia
 • Gato Roboto (konsola i PC) - 15 kwietnia
 • Wargroove (konsola i PC) - 15 kwietnia
 • Madden 15, 16, 17, 18 i 25 (konsola, EA Play) - 16 kwietnia
 • NHL 18 i 19 (konsola, EA Play) - 16 kwietnia

 


źródło: https://techraptor.net/gaming/news/xbox-game-pass-april-lineup-brings-gta-v-and-more

Komentarze (0):
Reklama
Reklama