dodano: 2021-12-20 07:10:02
PC

Gra GTFO doczekała się stworzenia efektownego popiersia i otwarcia sklepu z ubraniami

Gra: GTFO
aktualności news Gra GTFO doczekała się stworzenia efektownego popiersia i otwarcia sklepu z ubraniami
Gra GTFO doczekała się stworzenia efektownego popiersia i otwarcia sklepu z ubraniami
18°
0

Szwedzkie studio 10 Chambers Collective zdecydowało się ogłosić, że ich gra GTFO otrzyma efektowne popiersie oraz rozbudowany sklep z ubraniami.

Niezależne studio zdecydowało się rozwinąć swoją markę o rozwinięcie, w postaci stworzonych przez siebie ubrań, które można zakupić w sieci w dedykowanym sklepie GTFO.

Gra, która od 2019 roku obecna była we Wczesnym Dostępie po premierze mogła się pochwalić wzrostem grających o 2000%, gromadząc przy tym na Discordzie przeszło 200 tysięcy członków.

W gronie kolekcjonerskich ubrań czy toreb i gadżetów gracze znajdą między innymi kamizelkę czy kask z logo Santonian Industries, korporacji ze świata gry. Ponadto dostępne jest.... wyjątkowe popiersie z żywicy epoksydowej i pyłu żelaza. Taki upominek z pewnością będzie przypominać o najbardziej przerażających chwilach z GTFO.

Przeczytaj też: Jak powstał zwiastun Dying Light 2 Stay Human z TGA 2021? - Materiał Platige Image zza kulis

Kiedy zdecydowaliśmy, że chcemy robić merch GTFO postanowiliśmy, że nie będą to zwykłe koszulki z logo nadrukowanym na t-shirtach firmy Fruit of the Loom - powiedział Ulf Andersson, dyrektor kreatywny w 10 Chambers. - Na początku chcieliśmy stworzyć coś, co my sami – i mamy nadzieję więcej ludzi – będzie chciało nosić i nie wrzuci na dno szafy po jednym założeniu. Co więcej, mamy na pokładzie wielu kreatywnych ludzi, wielu z nich zainteresowanych streetwearem i modą. Chcieliśmy uwolnić ich kreatywność w projektowaniu gadżetów GTFO, wiążąc je z modą trochę bardziej niż to zwykle bywa. -

Wraz z kolekcjonerską maską GTFO chcieliśmy stworzyć coś naprawdę wartego kolekcjonowania, stworzonego ręcznie przez naszych przyjaciół z Arclight Company ze Sztokholmu. Maska będzie limitowana do 100 sztuk i będzie żyła na waszej półce – to, w jaki sposób została wyonana sprawi, że będzie starzała się i nabierała pięknego, patynowanego pazura - powiedział Ulf Andersson. - Mamy nadzieję, że nasza społeczność polubi produkty, które oferujemy i zobaczy, że włożyliśmy w nie wiele pracy i serca. -

GTFO zaliczyło premierę 10 grudnia 2021 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama