dodano: 2018-03-12 10:15:02

Gwiazda serialu MTV, kolejnym aktorem Comic Con 2018 Edycja III

Autor: agusia16
12°
3
Gwiazda serialu MTV, kolejnym aktorem Comic Con 2018 Edycja III
III Edycja Warsaw Comic Con zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy potwierdzają przybycie kolejnych gwiazd, czy to filmowych, czy też serialowych.
 
Kolejnym, tym razem aktorem młodego pokolenia, którego uczestnicy tegorocznego Comic Con będę mieli okazję zobaczyć na własne oczy, będzie odtwórca głównej roli w hicie serialowym stacji MTV, Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak - Dylan Sprayberry. Ten niespełna dwudziestoletni aktor, odtwórca roli Liama Dunbara,  znany jest już z roli młodego Clarka Kenta w filmie o Supermanie - Człowiek ze stali. Podczas Warsaw Comic Conu Dylan Sprayberry weźmie udział w sesjach Q&A, będzie także pozował do zdjęć oraz rzecz jasna rozdawał autografy. 
 
Udział w tegorocznej, III już Edycji Warsaw Comic Con odbywającej się się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie potwierdziło już wiele znanych aktorów filmowych i serialowych, jak choćby Martin Klebba ( seria "Piraci z Karaibów"), Michelle Harrison ("The Flash"), Richard Harmon ("The 100"), Kristian Nairn ("Gra o tron"), Conan Stevens ("Gra o tron"), Kerry Ingram ( "Gra o tron"), Sam J. Jones ("Flash Gordon"), Hayley Law ("Riverdale"), Trevor Stines ( "Riverdale"), Cody Saintgnue ( "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak") i Marlon Langeland  ("SKAM"). Więcej na temat tegorocznych gwiazd Comic Con możecie przeczytać w newsach tututajtutaj, a także w tym miejscu
 
Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych tradycyjnie na teren wydarzenia dowiozą darmowe autobusy z centrum Warszawy. 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (3):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-13 19:23:44

Też nie znam typa. Z frekwencją to różnie może być, jak pojawi się jakaś prawdziwa gwiazda to ludzie dopiszą, bez takich praktyk to tylko zainteresowani tematyką przybędą czyli garstka osób w porównaniu do naprawdę sporych imprez.

avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:54:52

Watpie by frekfencja przebila Pyrkon. Poza tym kto to jest ? Nie znam :P

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-12 13:06:04

Ciekawe, czy frekwencja przebije Pyrkon.