dodano: 2020-03-11 22:00:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Hades doczekało się kolejnej aktualizacji - The Nighty Night!

Autor: AnoX
Gra: Hades
27°
0
Hades doczekało się kolejnej aktualizacji - The Nighty Night!
Hades od Supergiant Games doczekał się marcowej aktualizacji zatytułowanej The Nighty Night, wprowadzającej sporo nowości, w tym bronie, fabułę i talenty.
 
Niezależne studio oficjalnie ogłosiło, że na serwerach gry dostępna jest zupełnie nowa aktualizacja, dzięki której możemy delektować się świeżą zawartością dostępną już do sprawdzenia.
 
Wśród nowości znajdziemy serię nowych Talentów, dzięki którym będziemy w stanie cieszyć się nowymi treściami uzupełniającymi fabułę o nowe wątki i rozwinięcie niektórych już obecnych.
 
Ponadto skorzystać będziemy mogli z nowej broni Twin Fists of Malphon, czyli para potężnych rękawic, mogących być tradycyjnie wzmocnione tak jak ich wcześniejsze odpowiedniki.
 
 
Mirror of Night dostarczy nam w tej chwili nową serię talentów. Aspect of Arthur dostępny będzie do odblokowania, dzięki czemu nasz potężny miecz przekształci się w coś jeszcze ciekawszego.
 
Zapiski z przeszłości w dalszym ciągu na nas czekają, podobnie jak szczury, które pomimo swojego niepozornego wyglądu będą stanowić wielkie zaskoczenie podczas przemierzania piekła. Rozgrywka rzecz jasna wzbogacona została o serię pomniejszych usprawnień i udoskonaleń.
 
To kolejna regularna aktualizacja wprowadzona przez studio, dzięki czemu zabawa przez cały czas staje się świeższa i bardziej rozbudowana, serwując nam sporo zaskoczeń.
 
[Komentarz redaktora] Deweloperzy serwując nam zgodnie z zapowiedziami zawartość co dodatkowo należy docenić, jednakże przez cały czas pojawia się gdzieś pytanie kiedy odbędzie się premiera. Wydaje się, że projekt powoli zbliża się do swojego odpowiedniego momentu, lecz nim to nastąpi musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.
 
Hades jest w tej chwili dostępny we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych w Epic Games Store oraz na platformie Steam.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama