dodano: 2020-09-17 21:15:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Hades dziś niespodziewanie zalicza premierę! Czas wyruszyć do Hadesu, aby się z niego wyrwać w roguelike'owym stylu!

Autor: AnoX
Gra: Hades
Hades dziś niespodziewanie zalicza premierę! Czas wyruszyć do Hadesu, aby się z niego wyrwać w roguelike'owym stylu!
33°
0

W dniu dzisiejszym Hades oficjalnie zalicza premierę, oferując od dziś graczom pełną zawartość oraz zestaw atrakcji wprost z kart mitologii greckiej!
 
Po długim okresie oczekiwania w końcu Supergiant Games wypuściło swój projekt, który jak nie patrzeć był wielkim otwarciem dla sklepu Epic Game Story, który podobnie do gry znacząco się zmieniał na przestrzeni kolejnych miesięcy i tygodni.
 
Przeczytaj także: Footbal Manager 2020, Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 za darmo na Epic Games Store. Co dostępne za tydzień?
 
Propozycja na przestrzeni lat zmieniała się wzbogacając się o nowe wydarzenia, nowe umiejętności oraz dogłębniejsze rozwinięcie rozwoju, realizującego się także poprzez kolejne przejścia w górę Hadesu.
 
Gra od teraz pozwoli nam także nawiązać kontakt z jeszcze większą porcją bogów i bożków ze świata mitologii greckiej, oferując przy okazji zestaw unikalnych umiejętności oraz ulepszeń.
 
D dyspozycji otrzymamy jeszcze większy zasób broni, narzędzi oraz możliwości, dzięki którym łatwiej nam będzie się przebijać przez kolejne piętra, znane z trudności klasycznej dla roguelike'owej zabawy.
 
Hades ukazało się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

Tagi: Hades,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama