dodano: 2019-02-04 14:10:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Hades zostało przecenione na stałe na Epic Games Store

Autor: AnoX
Gra: Hades
Hades zostało przecenione na stałe na Epic Games Store
17°
1

Epic Games Store stara się zwyciężyć na Zachodzie gwarantując m.in. niższe ceny gier. W Polsce to nie występuje, choć niedawno Hades doczekało się zniżki.
 
Najnowsza produkcja Supergiant Games była i wciąż jest jedną z pierwszych gier ekskluzywnych w sklepie Epic Games Store, gdzie początkowo ten niezależny tytuł można było zakupić za prawie 60 złotych. Jakiś czas temu zdecydowano się to jednak poprawić i obniżyć kwotę zakupu do 37 złotych. 
 
Taki krok powoduje dwie główne rzeczy - po pierwsze taka zmiana powinna przyciągnąć uwagę oraz zainteresowanie zakupem tego projektu na tym etapie. Po drugie i być może jeszcze ważniejsze nie wiemy jak sytuacja wpłynęła na dotychczasowych posiadaczy Hades. W końcu otrzymali oni taką samą zawartość dosłownie chwilę temu, aa już są z punku widzenia finansowego stratni. Jeżeli znaleźliście się w takiej sytuacji to prosimy dajcie nam znać czy otrzymaliście coś w ramach rekompensaty! 
 
Recenzja Transistor
 
Epic Games po raz kolejny wykonuje krok dość kontrowersyjny, przy okazji nie ogłaszając głośno co w gruncie rzeczy chcą zrobić dla dotychczasowych klientów, którzy od razu zdecydowali się zaufać twórcom i właścicielowi platformy. 
 
Przypomnijmy, że w Hades przenosimy się do tej krainy z mitologii greckiej, gdzie jako syn tytułowego boga będzie nam dane wybrać się w trudną przygodę, której towarzyszyć będą porażki i powroty z gatunku rogue-lite.
 
Hades jest w tej chwili dostępny we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych w Epic Games Store. 
 
Karta w Epic Games Store
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 09:20:03

Nic specjalnego w tym nie widzę i nie wyobrażam sobie grać w coś takiego a co dopiero za to płacić...

Reklama
Reklama