dodano: 2019-08-08 08:15:06
PC

Hearthstone już z rozszerzeniem Wybawcy Uldum!

Autor: AnoX
Hearthstone już z rozszerzeniem Wybawcy Uldum!
17°
0

Wczoraj na rynku oficjalnie zadebiutowało najnowsze rozszerzenie do Hearthstone zatytułowane Wybawcy Uldum. Co zapewni nam ten dodatek i jego zawartość?
 
Blizzard Entertainment wypuścił kolejną nowość w postawić rozszerzenia Wybawcy Uldum wprowadzającego sporo ciekawych nowości do Hearthstone®. Tradycyjnie możemy liczyć na 135 nowych kart, którym tym razem jednak towarzyszyć będzie powrót słynnej Ligi Odkrywców – Eliza Astrowidząca, Brann Miedziobrody, Sir Płetwin Mrrglton i Reno Jackson!
 
Nowością są również karty Plagi, które potrafią zmienić całą planszę w... bandę murloków! Mało? A co powiecie na powrót mocnych stronników po klęsce z 1 punktem zdrowia? To tylko część atrakcje, które będziemy mogli odkrywać przy okazji nowych Zadań.
 
Godhood - Wrażenia z początku Wczesnego Dostępu gry na Steam
 
Wczorajsza premiera to jednak tylko początek, ponieważ przed nami staną także Grobowce grozy, w których nie tylko przeżyjemy przygodę, ale także odblokujemy cenne nagrody.

Jeżeli zalogujecie się teraz na serwery to będziecie mogli liczyć na darmową kartę Zadań z losową zawartością zestawu związanego właśnie z Wybawcami Uldum.
 
- Rozszerzenie Wybawcy Uldum odzwierciedla specyfikę i zabawny charakter Hearthstone, a przy tym otwiera szeroki wachlarz nowych strategicznych możliwości w grze” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Jesteśmy podekscytowani, że Liga Odkrywców wróci do akcji i już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, dokąd zaprowadzi graczy ich kreatywność podczas tworzenia talii dzięki temu nowemu rozszerzeniu. -
 
Hearthstone Wybawcy Uldum jest już dostępne.
 
Więcej informacji
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Komentarze (0):
Reklama
Reklama