dodano: 2020-07-15 23:00:01
ANDIOSPC

Hearthstone Scholomancjum to zupełnie nowe rozszerzenie, wprowadzające do karcianki kolejną wielką nowość!

Autor: AnoX
Hearthstone Scholomancjum to zupełnie nowe rozszerzenie, wprowadzające do karcianki kolejną wielką nowość!
18°
0

Hearthstone Scholomancjum to najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, które wprowadza kolejną wielką nowość po Popiołach Rubieży oraz zupełnie nowej klasie postaci.
 
Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedział zupełnie nowy dodatek do Hearthstone'a poświęcony tym razem... nauce i studiowaniu! Nawet ten element w świecie WarCrafta nie jest czymś zwykłym i nudnym.
 
Już na początku przyszłego miesiąca będziemy się mogli zapoznać z kolejnym dodatkiem do ukochanej karcianki, która doczeka się ponownie 135 nowych kart, pośród których znajdziemy wielką nowość w postaci debiutujących kart dwuklasowych. W ten sposób będziemy mogli kreować jeszcze ciekawsze strategie oraz poszczególne kombinacje kart w trakcie pojedynków.
 
HyperX łączy siły z Champion Athleticwear prezentując drugą kolekcję odzieży, znaną jako Reflective Collection!
 
Nowym słowem kluczowym jest Eruocja magii za sprawą której określeni stronnicy będą aktywować swoje umiejętności po rzuceniu zaklęcia. Karty studiów umożliwiają nam odkrycie kart do ręki, przy czym wybór odbędzie się w formie 1 z 3.
 
Tradycyjnie nie zabraknie megazestawu, który w przypadku Scholomancium za niecałe 80 euro dostarczy nam aż 85 pakietów, jedną legendarną kartę, maga Kel’Thuzada, rewers Kel’Thuzad oraz Karnet Karczmarza. Ten ostatni element to kolejna nowinka w postaci czasowych bonusów do Ustawki i 4 biletów do Areny.
 
Za niecałe 50 euro będziemy mogli nabyć zwykły zestaw Scholomancjum z 55 pakietami kart, 1 złotą legendarną kartą oraz rewersem Kel’Thuzad. 
 
Od wczoraj, czyli od 14 lipca każda osoba które zaloguje się do gry otrzyma 2 kopie epickiego neutralnego neutralnego stronnika Uczeń z wymiany. Oferta obowiązuje aż do 20 października 2020 roku. 
 
- Uwielbiamy wprowadzać do Hearthstone nowe smaczki i mechaniki. Scholomancjum to jak do tej pory jedno z najbardziej pomysłowych rozszerzeń w naszym dorobku – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - To Hearthstone w najwyższej formie. Nie możemy się doczekać eksperymentów graczy z nowymi kartami dwuklasowymi, a także pozostałymi mechanikami i sztuczkami wprowadzonymi w nowym rozszerzeniu. -
 
Hearthstone Scholomancjum oficjalnie ma zagościć w Hearthstone już od początku sierpnia 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama