dodano: 2019-09-18 12:00:08
ANDIOSPC

Hearthstone: Wybawcy Uldum już z Grobowcami Grozy! Czas na przygody

Autor: AnoX
Hearthstone: Wybawcy Uldum już z Grobowcami Grozy! Czas na przygody
13°
0

Hearthstone: Wybawcy Uldum to najnowsze rozszerzenie do ukochanej karcianki Blizzard Entertainment. Nadszedł czas na ostatni ważny element - Grobowce Grozy.
 
Liga Z.Ł.A. już prawie zrealizowała swoje plany, lecz nie spodziewa się pojawienia się w tym wszystkim Ligi Odkrywców, która chce im pokrzyżować plany. My możemy im w tym pomóc, wybierając się już do Zaginionego Miasta oraz do Palących Piasków!
 
Ankieta: Jak poradzi sobie Death Stranding i czym może być ten tytuł?
 
Co czeka na nas śmiałkowie? Otóż liczyć możemy na bezpośrednie Uosobienia plagi, czyli na stworzenia dysponujące ogromną ilością zdrowia. Jest spore prawdopodobieństwo, że nie pokonacie ich za pierwszym razem. Na szczęście każda próba je osłabia!
 
Nowością są również Bohaterowie dwuklasowi dysponujący charakterem i możliwościami aż dwóch klas! To za ich sprawą stworzymy wyjątkowe oraz potężne talie, z silnymi specjalnymi mocami i skarbami.
 
Skarby to natomiast potężne przedmioty dla każdego z bohaterów. Aby je uzyskać musimy pokonać przedstawione przed nami wyzwania. Pustynie kryją wiele potężnych przedmiotów, wystarczy po nie sięgnąć.... 
 
Hearthstone: Wybawcy Uldum jest już dostępne na wszystkich platformach.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama