dodano: 2020-02-20 22:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Help Will Come Tomorrow z datą premiery oraz kampanią na Kickstarterze

Autor: AnoX
Help Will Come Tomorrow z datą premiery oraz kampanią na Kickstarterze
19°
0

Help Will Come Tomorrow doczekało się dzisiaj dwóch dużych ogłoszeń. Pierwszym jest dokładna data premiery, a drugim start kampanii na Kickstarterze.
 
Arclight Creations i Klabater podzieliły się dwoma istotnymi ogłoszeniami w ramach których można znaleźć de facto dwa osobne motywy. Pierwszy jest pozytywny i dotyczy daty premiery oraz startu... kampanii na Kickstaterze.
 
Co prawda debiut ma się odbyć 21 kwietnia 2020 roku, jednakże twórcy potrzebują dodatkowych środków finansowych na wykończenie całego procesu, w związku z czym zadziwia właśnie wejście na wspomnianą platformę crowdfundingową.
 
Do przeprowadzenia jest jeszcze kwestia testów jakościowych, szlifów balansu, przeprowadzenia sesji QA oraz uzupełnienie warstwy muzyczno-dźwiękowej.
 
THQ Nordic zdecydowało... Ghotic Remake na pewno powstanie!
 
Akcja gry zabierze nas do roku 1917 do Rosji, gdzie czekają na nas wydarzenia grupki ocalałych, którzy po abdykacji cara Mikołaja II i ataku na kolej transsyberyjskiej muszę przetrwać w wyjątkowo ciężkich warunkach.
 
My będziemy mieli okazję pokierować ich zamiarami oraz potrzebami, co nie będzie łatwe wobec brutalności, niebezpieczeństwa oraz niespodziewanych spotkań z różnymi ludźmi.
 
Twórcy zdecydowali się opublikować także nowy zwiastun oraz aż trzy materiały w stylu dzienników deweloperskich, które mają zagwarantować nam lepsze spojrzenie na zabawę oraz charakter Help Will Come Tomorrow.
 
 
 
 
 
 
- Bardzo się cieszymy, że możemy nareszcie odsłonić więcej szczegółów na temat naszej gry. Ostatnie prezentacje Help Will Come Tomorrow miały miejsce na Gamescomie w zeszłym roku, czyli dość dawno temu. Jesteśmy w tej chwili w zupełnie innym miejscu produkcji i nadszedł czas, by podzielić się tym, co robimy. Właśnie dlatego na stronie Kickstartera udostępniliśmy krótkie demo. – powiedziała Wioletta Maleszyk, współzałożycielka Arclight Creations. - Jesteśmy przekonani, że Help Will Come Tomorrow już teraz prezentuje się naprawdę dobrze, udało nam się wymyślić własną formułę w obrębie gatunku survival, w której nacisk położony jest na fabułę i psychologiczny aspekt przetrwania w trudnych warunkach. -
 
- Sukces wydanej w zeszłym roku gry We. The Revolution był dla nas sygnałem, że warto wydawać gry ambitne fabularnie, które w innowacyjny sposób pokazują realia historyczne. Help Will Come Tomorrow to nasz kolejny krok w tym kierunku, a przy okazji niezwykle wciągająca gra survivalowa. – powiedział Michał Gembicki, Joint CEO w Klabaterze. – To, co nas urzekło przy pierwszym kontakcie z dziełem Arclight Creations, to przede wszystkim emocjonująca opowieść o ludziach uwikłanych w skomplikowane realia epoki Rewolucji Październikowej. -
 
Strona kampanii na Kickstarterze
 
 
[Komentarz redaktora] Prawdę powiedziawszy krok z Kickstarterem jest dość nietypowy i może budzić pewne wątpliwości na tym etapie. Niemniej określenie tak dokładnej daty premiery służy jako zapewnienie, że wszystko jest pod kontrolą, w związku z czym mamy nadzieję, ze środki uda się zebrać i móc przekształcić je na spokojne dokończenie pracy.
 
Help Will Come Tomorrow ma się ukazać 21 kwietnia 2020 roku na PC, PS4, XB1 i NSH. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (dostępna będzie także rosyjska i angielska wersja).
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama