dodano: 2020-04-20 23:15:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Help Will Come Tomorrow zaliczy premierę już jutro na rynku!

Autor: AnoX
Help Will Come Tomorrow zaliczy premierę już jutro na rynku!
26°
0

Help Will Come Tomorrow od Arclight Creations i Klabater zaliczy premierę już jutro, wprowadzając nas do mroźnego okresu rewolucji bolszewickiej w Syberii.
 
Survivalowa przygodówka już jutro oficjalnie zagości na rynku, dzięki czemu będziemy mogli wybrać się do Rosji, w której dochodzi do brutalnej rewolucji, zmieniającej życie wielu Rosjan.
 
Iiyama G-Master Red Eagle GB3461WQSU - Ultra szeroki i ultra płynny
 
Akcja gry rozgrywa się w 1917 roku, gdy nasza podróż potężną kolejną transsyberyjską nagle zostaje przerwana. Car Mikołaja II abdykował, a w kraju zapanował chaos.
 
Nasza grupka różnych bohaterów zostaje bez niczego w trudnych warunkach, musi współpracować, aby dotrwać do pomocy starając się zachować zdrowie fizyczne oraz psychiczne.
 
Produkcja pod niektórymi względami mocno przypomina polskie 60 Seconds! i 60 Parsecs!, które jako pierwsze w tego typu sposób rozwijały temat przetrwania w dość klasycznej przygodowej formule.
 
Rozgrywka wzbogacona została o realizm epoki oraz warunki, w których będziemy musieli starali się odnaleźć, jednocześnie korzystając z dostępnych zasobów i możliwości.
 
Jeżeli chcielibyście nabyć także We. The Revolution to będziecie mogli liczyć na specjalny pakiet - Revolutionary Bundle dostępny z 15% zniżką na oba tytuły.
 
- W trakcie kampanii na Kickstarterze, udało nam się zebrać 125% założonej sumy i znacznie poszerzyć grono odbiorców Help Will Come Tomorrow. To oczywiście spora satysfakcja, ale i odpowiedzialność. Teraz wiemy, że wielu graczy lubiących dojrzałe gry survivalowe z ciekawą fabułą, niecierpliwie czeka na produkcję Arclight Creations – powiedział Michał Gembicki, Joint CEO in Klabater. – Help Will Come Tomorrow ma naprawdę duży potencjał i wraz z twórcami robimy wszystko, by gra na premierę oferowała dopracowaną rozgrywkę. -
 
Help Will Come Tomorrow ukaże się jutro, tj. 21 kwietnia 2020 roku na PC, PS4, XB1 i NSH w cenie 79,99 złotych. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (dostępna będzie także rosyjska i angielska wersja).
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama