dodano: 2020-04-04 22:15:01

Hero Zero z nowym serwerem, nowym sezonem i wydarzeniem!

Autor: AnoX
Hero Zero z nowym serwerem, nowym sezonem i wydarzeniem!
16°
0

Hero Zero to popularna gra przeglądarkowa studia Playata, które wraz z wydawcą GamesGroup przygotowały sporą dawkę nowości w tym nowy serwer oraz sezony.
 
Od czwartku przeglądarkowy hit z superbohaterami doczekał się siedmiu serwerów dla różnych państw, dzięki któremu produkcja będzie funkcjonować jeszcze wydajniejszy i szybciej.
 
Jeden z nich dedykowany ejst właśnie Polsce i nosi specjalne oznaczenie S25, dzięki czemu stabilność całości będzie jeszcze lepsza. Sam serwer znajdziecie w tym miejscu.
 
To jednak tylko jedna z nowości za sprawą której możemy cieszyć się z nowiutkiego Sezonu, który wystartuje już 7. kwietnia zapewniając użytkownikom cenne nagrody.
 
W trackie 30 dni dostępne będą dwie ścieżki rozwoju - darmowa oraz płatna w postaci Przepustki Sezonowej, dzięki którym będziemy dysponować licznymi atrakcjami oraz dekoracjami zmieniającymi naszą zawartość nie do poznania.
 
Regions of Ruin wraz w dodatkiem DLC dostępny za darmo na Steam
 
Dwa dni później, czyli 9. kwietnia w grze pojawi się także specjalne wydarzenie, mające zapewnić graczom elementy związane ze Świętami Wielkiej Nocy wraz z trzema nowymi pomocnikami.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama