dodano: 2021-05-02 20:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Hitchhiker - A Mystery Game, przygodowa gra pełna tajemnic zadebiutowała. Odyseja o odkrywania samego siebie i podroży

Hitchhiker - A Mystery Game, przygodowa gra pełna tajemnic zadebiutowała. Odyseja o odkrywania samego siebie i podroży
17°
0

Hitchhiker - A Mystery Game, przygodowa gra autorstwa Mad About Pandas, pełna tajemnic zadebiutowała. Odyseja o odkrywania samego siebie i podroży

Gra podróżnicza, eksploracyjna i narracyjna zarazem, w której wcielamy się w autostopowicza, stworzona przez niezależne studio Mad About Pandas, a wydana przez Versus Evil, mające na swoim koncie już wiele tytułów, jak choćby trzy części The Banner Saga, ma na swoim koncie kolejną grę. Tym razem jest to klasyczna eksploracyjna przygodowa gra podróżnicza, której tytuł brzmi Hitchhiker - A Mystery Game.

Hitchhiker - A Mystery Game to przygodówka określana jako odyseja o odkrywaniu nieznanego, aby odnaleźć siebie, w której wcielamy się w mężczyznę, który podróżuje po kraju, łapiąc kolejnych pięć podwózek. Nasz bohater ma problem z samym sobą, bo ma luki w pamięci i brak planu. Jedyne czego jest pewny, to to, że chce poznać prawdę o samym sobie.

W czasie wędrówki, łapie przypadkowe podwózki. Przyjdzie mu podróżować ze  stoickimi rolnikami, ale i zwykłymi kelnerkami, z którymi rozmawia, opowiada o sobie, oni także zdradzają szczegóły ze swojego życia. W czasie rozmów pojawiają się potrzebne bohaterowi wskazówki, które pozwalają mu odkryć to co w nim ukryte. Są i ważne sojusze. Ale ponieważ jest to gra pełna tajemnic, należy pamiętać, że nic nie jest takim, jakim się wydaje. 

Przeczytaj również: The Walking Dead: A Telltale Games Series - opis serii przygodówek, kolejność, najlepsza z serii, dodatki

Podróż pozwala na rozszyfrowanie zdarzeń z przeszłości, ale bywa także bardzo niebezpieczna. Przyjdzie zatem zmierzyć się z zagrożeniami. Przyjdzie także, przemierzając kraj z pięcioma różnymi postaciami, zmierzyć się z zagadkami środowiskowymi i podejmować ważne wybory. Te ujawniać będą mroczne sekrety osób z nami podróżujących. 

Gra dostępna na platformie Steam, w wersji na PC, Mac i Linux, a także na PlayStation 4, pro oraz Xbox One. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama