14°
0
dodano: 2020-08-01 22:25:02
PC

Hyper Scape już z oficjalną datą premiery! Kiedy będziemy się mogli zapoznać z francuskim Battle Royale?

Autor: AnoX
Hyper Scape, najnowsza gra francuskiego Ubisoftu doczekała się ogłoszenia daty premiery, która odbędzie się już wkrótce. Co zaoferuje nam pełne wydanie?
 
Ubisoft ogłosił dokładną datę premierę premiery swojej gry Battle Royale, która już 11 sierpnia dostępna będzie do sprawdzenia w ramach pełnej wersji, wraz z pierwszy sezonem zatytułowanym "Pierwsza zasada". Wśród nowości znajdziemy nie tylko nową zawartość, ale także i funkcje Hyper Scape Crowncast oraz przeszłość świata przedstawionego.
 
W ten weekend, w trakcie którego trwają otwarte testy możemy się zaznajomić z dodatkowymi nagrodami dla garjących oraz oglądających transmisje z gry poprzez Twitcha.
 
Produkcja po raz pierwszy zagości na konsolach, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się a Neo-Arcadii, co dotychczas nie było możliwe, ciesząc się przy okazji nową dawką zawartości w postaci broni Dragonfly (średni zasięg), 11 rodzajami broni czy hakowań wraz z debiutanckim trybem ograniczonym czasowo.
 
Akcje Kool2Play rozeszły się w imponującym tempie, przewyższając podaż aż ośmiokrotnie! Wielkie przygotowania do wejścia na NewConnect idą zgodnie z planem
 
Wspomniany pierwszy sezon gwarantuje garncom także początek ujawniania fabuły oraz pomysłów na prezentowanie opowieści, skupiającej się na niektórych postaciach oraz wydarzeniach, co tydzień ujawniając nowy odłamek całości, któremu towarzyszyć będą także komiksy rozszerzające naszą wiedzę.
 
Rozszerzenie Hyper Scape Crowncast dla Twitch: Kudos umożliwi zmienienie transmisji z gry w interaktywne show, w trakcie którego strumieniujący będzie miał okazję sprawdzić się w zmieniających się warunkach.
 
Co ciekawe, wspomniane rozszerzenie zapewni graczom możliwość zaliczania postępów przepustek bitewnych, co możliwe będzie z pomocą dosłownie kilku kliknięć.
 
Podczas wydarzenia „Lethal Melee”  możliwe będzie eliminowanie przeciwników z użyciem pojedynczego ciosu wręcz, a w trakcie show wspomniany Crowncast rozszerzy się aż o dziewięć kart!
 
Pzrpustka zawierać będzie 100 unikatowych poziomów, sporo elementów do personalizacji oraz odblokowania w dwóch ścieżkach, przy czym za tę płatną zapłacimy 950 bitcrowns (wewnętrznej walucie w grze). Będziemy mogli także skorzystać z płatnego odblokowania dostępu do premium.
 
Jeżeli chcielibyście jeszcze grę sprawdzić to możecie to uczynić do 3 sierpnia o godzinie 8:59 czasu polskiego na komputerach osobistych w ramach otwartych beta testów.
 
Choć gra była już dostępna na PC od czasu naszej pierwszej fazy testowej, prawdziwą premierą Hyper Scape jest rozpoczęcie sezonu pierwszego - powiedział Graeme Jennings, starszy producent Hyper Scape w Ubisoft Montréal. - Poświęciliśmy okresy testowe na rozwój i udostępnianie częstych aktualizacji, aby zapewnić poprawny balans gry. Dzięki tym aktualizacjom jesteśmy gotowi powitać graczy na konsolach, którzy będą mogli cieszyć się mnóstwem nowej zawartości. -
 
Hyper Scape ukaże się 11 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama