dodano: 2019-10-09 07:10:09

HyperX Alloy Origins wzbogaci się o przełączniki autorskie HyperX

Autor: AnoX
HyperX Alloy Origins wzbogaci się o przełączniki autorskie HyperX
10°
0

Klawiatura HyperX Alloy Origins wzbogaci się o nowe przełączniki autorskie firmy HyperX, która chce zapewnić graczom większą satysfakcję z rozgrywki.
 
Wytrzymała klawiatura oparta o takie materiały jak aluminium doczekała się nowości, która ma zapewnić użytkownikom oczekiwaną jakość. Sprzęt posłuży się przełącznikami HyperX Red, które oferują nie tylko świetne działanie pod względem gier czy pisania, ale także dobrze działają z aplikacją HyperX NGENUITY.
 
Sprzęt korzysta z aż dwóch złącz, zarówno klasyczne USB typu A, jak również i typ C, dzięki czemu będziemy mogli w różnych warunkach korzystać z urządzenia bez obawy o braki.
 
Tryb Custom Game ma dostarczyć nam możliwość uzyskania szerokiej możliwości działania, koncentrując się na szerokiej bibliotece makr, spore możliwości regulacji oraz dostosowania funkcjonowania zgodnie z naszymi preferencjami.
 
Zapomnieć nie możemy także o profilach, pełnemu wsparciu dla anti-ghostingu oraz funkcjonalności znanej jako N-Key Rollover.
 
Pilgrims, kolejna wesoła, rysunkowa przygodówka Amanita Desing
 
Specyfikacja przełączników HyperX Red:
 
  1. Przełącznik - Przełącznik HyperX Red 
  2. Sposób działania -  Liniowy
  3. Siła nacisku potrzebna do aktywacji - 45 g
  4. Punkt aktywacji - 1,8 mm
  5. Skok całkowity - 3,8 mm
  6. Żywotność (liczba uderzeń klawisza) 80 milionów
 
 
- Firma HyperX poświęciła dwa lata na pracę nad serią przełączników klawiaturowych, których funkcje i specyfikacje konstrukcyjne spełnią wymagania graczy. Z przyjemnością wprowadzamy przełączniki naszej marki na rynek gamingowymówi Bianca Walter, Keyboard business manager w HyperX w regionie EMEA. - Dzięki naszym nowym przełącznikom mechaniczna klawiatura dla graczy Alloy Origins zaspokoi potrzeby użytkowników, którym zależy na liniowych przełącznikach w czerwonym kolorze, wytrzymujących 80 milionów kliknięć na klawisz. -
 
HyperX Alloy Origins można zakupić za 469 złotych.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama