dodano: 2021-04-06 14:00:01

iMac od Apple- najnowszy sprzęt od elektronicznego giganta może mieć więcej niż flagowe 27 cali

iMac od Apple- najnowszy sprzęt od elektronicznego giganta może mieć więcej niż flagowe 27 cali
10°
0

Rzekomo nadchodzące przeprojektowane komputery iMac firmy Apple mogą zwiększyć rozmiar wyświetlacza w nowym modelu.

Jak donosi MacRumors, portal specjalizujący się w nowościach i przeciekach od Apple, pocztą pantoflową dotarła informacja, że wyświetlacz większego 27-calowego modelu zostanie jeszcze zwiększony, według l0vetodream, informatora Apple z wiarygodnym doświadczeniem w przeszłości (choć nadal musimy traktować te spekulacje z pewną dozą sceptycyzmu).

O ile więcej cali miałby rzekomo mieć najnowszy iMac? Nie jest to jasne, ale najwyraźniej w prywatnym tweecie l0vetodream stwierdził, że: „Ekran„ iMaca ”jest naprawdę duży, większy niż ten największy.”

Możemy więc zgadywać, że jeśli patrzymy na coś znacznie powiększonego, możemy być świadkami przejścia z 27-calowego na 32-calowy ekran. 

Nie wiemy, kiedy długo oczekiwane, przeprojektowane komputery iMac faktycznie pojawią się na rynku, ale oczekuje się, że zadebiutują jeszcze w 2021 roku - być może wcześniej niż później, biorąc pod uwagę, że Apple niedawno zaprzestał produkcji niektórych modeli iMac z procesorami Intela.

Zobacz również: Do czego najczęściej wykorzystujemy telewizory? - Nowe badanie prezentuje najczęstsze aktywności

Prawdopodobnie, nowy all-in-one przełączy się na jeden z własnych procesorów Apple opartych na ARM, co jest następnym krokiem po obecnym układzie M1 (następca może być prawdopodobnie nazwany M1X i może być 12-rdzeniowym procesorem) .

Co więcej mówi się, że przejście na użycie własnego krzemu pozwoli firmie Apple znacznie odchudzić nowe modele iMac, a z plotek wiadomo również, że przeprojektowanie może sprawić, że komputery typu all-in-one będą wyglądać podobnie do Pro Display XDR (z płaskim tyłem zamiast zakrzywionego i z wyjątkowo cienkimi ramkami - co pasuje do pomysłu powiększenia wyświetlacza).

Pro Display XDR to 32-calowy monitor 6K, więc być może to kolejna wskazówka, że ​​może to być rozmiar, którego Apple szuka dla większego iMaca.


źródło: https://www.techradar.com/news/apples-new-imac-could-have-a-much-bigger-display-than-existing-27-inch-flagship

Tagi: Apple, iMac, iMac Apple,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama