dodano: 2020-10-23 07:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Immortals Fenyx Rising doczekało się znakomicie sporządzonego zwiastuna, przypominającego najlepsze propozycje studia Pixar!

Autor: AnoX
14°
0
Immortals Fenyx Rising doczekało się znakomicie sporządzonego zwiastuna, przypominającego najlepsze propozycje studia Pixar!
Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun Immortals Fenyx Rising, który swoim wykonaniem prezentuje się równie świetnie co animacje opracowane przez studio Pixar.
 
Francuski gigant branży gier po raz kolejny zdecydował się zaprezentować graczom zupełnie nowy zwiastun, który pod względem wykonania prezentuje się niezwykle efektownie.
 
 
Korzystając ze stylizowanego stylu graficznego sporządzono materiał, który swoim poziomem spokojnie może być porównywalny do poziomu materiałów opracowanych przez słynne studio Pixar.
 
Wideo jest atrakcyjne także pod względem odkrywania mitologii greckiej i jej szerokiego zasobu stworów i potworów, które przyjdzie nam w trakcie rozgrywki spotkać, a niekiedy i się zmierzyć.
 
Humor może nieco niepokoić, ponieważ nie jest on najwyższych lotów, a także nieco nie pasuje do ślicznej oprawy, ciekawie rozrysowanych postaci oraz niekiedy wyjątkowo mrocznych potworów, którym będziemy stawiać czoła.
 
Immortals Fenyx Rising ma się ukazać 3 grudnia 2020 roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, NSH, XB1, XSX i XSS.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama