dodano: 2021-04-16 20:00:01
PC

In My Shadow, przygodowa gra z platformowymi elementami i zabawą cieniem, o godzeniu się z przeszłością zadebiutowała

In My Shadow, przygodowa gra z platformowymi elementami i zabawą cieniem, o godzeniu się z przeszłością zadebiutowała
11°
0

In My Shadow, przygodowa gra z platformowymi elementami i zabawą cieniem, o godzeniu się z przeszłością, Playbae Games i Alcon Interactive Group zadebiutowała.

Swoją premierę na platformie Steam miała już kolejna gra przygodowa wykorzystująca zabawę cieniem. W przeciwieństwie do nastawionego na logikę Iris.Fall czy bardziej skupionego na akcję Contrast, In My Shadow skupia się na narracyjnej opowieści, która ubarwiana jest łamigłówkami, które zgrabnie wpleciono w fabułę. Te skupiają się właśnie na cieniu, uzyskiwanym przez manewrowanie przedmiotami. 

In My Shadow gra, która została dobrze przyjęta na platformie Steam, gdzie można ją kupić, została także zaprezentowana na nowym zwiastunie, który przybliża rozgrywkę, o której Wam już wspominaliśmy. 

Przeczytaj również: In My Shadow, przygodowa gra narracyjna z elementami platformowymi ma już swoją datę premiery. Ma także nowy zwiastun

Opowieść, o której też mieliśmy już okazję wspominać, skupia się na dziewczynce o imieniu Bella. Wcielając się w jej postać, wędrujemy przez cztery pokoje będące obrazem jej umysłu, który musi pogodzić się z trudną przeszłością. Pokoje to jej wspomnienia, które poznajemy dzięki rozwiązywaniu zagadek. Każde z nich obrazują jej zmieniającą się relację z rodziną, niełatwą relację, pełną zawirowań.

Rozgrywka to ponad 50 różnych zadań, które skupiają się na cieniu. Gra określana jako przygodowa gra platformowo-logiczna to próba zmierzenia się z przeszłością Belli, pogodzenia się z nią i być może jej naprawienia. 

Rozgrywce towarzyszy melodyjna ścieżka dźwiękowa. Gra dostępna jest także w wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na platformie Steam.

Gra dostępna na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 

Kup grę na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Komentarze (0):
Reklama
Reklama