11°
0
dodano: 2021-01-13 22:05:01

Incuvo zadebiutowało na parkietach NewConnect! To druga spółka w 2021 roku

Autor: AnoX

Spółka Incuvo oficjalnie zadebiutowała na parkietach NewConnect, stając się drugą firmą wprowadzającą swoje akcje w 2021 roku!

Polskie studio specjalizujące się w grach na gogle wirtualnej rzeczywistości doczekało się dziś wprowadzenia na rynek akcji serii A, B i D w ilości 13 053 735 o nominalnej wartości 0,50 złotych.

Studio znane z przeniesienia Layers of Fear VR, wydaniem zeszłorocznego zeszłorocznym Blair Witch VR oraz pracujące obecnie nad Green Hell VR zaliczyło kolejny ważny krok w swoim rozwoju.

Deweloperzy jednocześnie planują prace nad rozwojem własnych marek, które w przyszłości mają zapewnić graczom nowy poziom zabawy i satysfakcji.

Zapoznaj się także z: Ultreia, niezależna przygodówka o pewnym robocie szukającym sensu życia i śmierci, z wersją demonstracyjną i kartą na Steam

- Po wielu miesiącach przygotowań, dołączyliśmy dziś do grona spółek publicznych. Debiut na NewConnect to realizacja jednego z naszych celów, który pozwoli zwiększyć transparentność naszej spółki w oczach inwestorów. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować przyjętą strategię dynamicznego rozwoju – mówi Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo

– Niedawno zakończyliśmy etap preprodukcji Green Hell VR. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania wersji alpha, którą pokażemy graczom już w Q1 br. Pracujemy nad implementacją ostatnich mechanik. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w Q3 2021. Pokładamy duże nadzieje dla tego tytułu i liczymy, że VR-owa wersja okaże się sukcesem sprzedażowym – komentuje Andrzej Wychowaniec.  

 – Przez lata stworzyliśmy wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół, który w efekcie nie boi się podejmowania wyzwań na coraz to bardziej konkurencyjnym rynku Virtual Reality. Z uwagi na to, że ciągle poszukujemy nowych talentów, obecnie jesteśmy w stanie równolegle realizować dwie duże produkcje na dwóch różnych silnikach –  dodaje prezes zarządu Incuvo

Incuvo S.A. jest obecne na parkietach NewConnect.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama