dodano: 2023-01-23 22:10:02
aktualności newsy filmowe 2 sezon Invincible doczekał się pierwszego zwiastuna i zapowiedzi premiery jeszcze w 2023 roku!

2 sezon Invincible doczekał się pierwszego zwiastuna i zapowiedzi premiery jeszcze w 2023 roku!

2 sezon Invincible doczekał się pierwszego zwiastuna i zapowiedzi premiery jeszcze w 2023 roku!
14°
0

Amazon i jego platforma Prime Video zaprezentował pierwszy zwiastun Invincible 2, drugiego sezonu cenionego serialu animowanego, który jak się okazuje, ma zadebiutować pod koniec 2023 roku. Co jeszcze wiemy o kontynuacji? Czego się możemy spodziewać tym razem?

Nieco niespodziewanie filmowo-serialowy oddział Amazona zdecydował się zaprezentować widzom krótki zwiastun drugiego sezonu serialu animowanego Invincible, który jak się okazuje, ma oficjalnie zadebiutować jeszcze w 2023 roku!

O czym jest Invincible 2?

Fabuła Invincible 2 będzie kontynuować wydarzenia ukazane w ramach pierwszego sezonu, gdy na jaw wyszło kim tak naprawdę jest Omni-Men, skąd się wywodzi i co skłoniło go, aby przybyć właśnie na Ziemię. Dla Marka może to być trudne kolejne spotkanie, po tym, jak jego ojciec zniknął w kosmicznej przestrzeni. Dla świata pojawi się konieczność przygotowania się na możliwą inwazję, budzącą strach wśród świadomych zagrożenia liderów.

Tytan po oszukaniu praktycznie wszystkich rozpoczyna swoje rządy, które będą absolutnie bezwzględne oraz naznaczone chęcią obronienia nowej pozycji w mafijnym świecie. Po jego ostatnich działaniach wielu się go obawia, ale nie brakuje i takich osób, które zdecydują się spróbować zrzucić go z pozycji...

Obsada Invincible 2

W obsadzie Invincible 2 ponownie widzowie będą mieli okazję posłuchać Stevena Yeuna (Invinicible/Mark Greyson), J.K. Simmonsa(Omni-Men), Sandrę Oh (Debbie Grayson), Zazie Beetz (Amber Bennett), Gillian Jacobs (Samantha Eve) czy Marka Hamilla (Art Rosebaum) oraz Mahershalę Aliego (Tytan).

Zapoznaj się również z: School Spirits od Paramount+, serial o zamordowanej dziewczynie, która powraca jako duch na zwiastunie

Odcinki Invincible 2

W przypadku pierwszego sezonu doczekaliśmy się 8 odcinków, ale nie wiemy, czy dokładnie tylu samych epizodów doczekamy się w ramach drugiej serii.

Sezony Invincible 2

Serial w 2021 pojawił się po raz pierwszy, oferując widzom świetną jakość oraz naprawdę udaną adaptację komiksu, który do tej pory rozwija się w ramach dwóch sezonów. Nie znamy dokładnych planów Amazonu, który zdaje się mieć chęć mocno rozwinąć ten świat przedstawiony, mając w planach nawet szereg gier wideo.

Kiedy zadebiutuje Invincible 2?

Zgodnie z zapowiedzią Invincible 2 zadebiutuje późnym okresem 2023 roku, premiera odbędzie się na Amazon Prime Video.

Zwiastun Invincible 2

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):