dodano: 2020-03-20 23:15:01
PC

Iron Danger z nowiutkim zwiastunem z najważniejszymi informacjami

Autor: AnoX
Iron Danger z nowiutkim zwiastunem z najważniejszymi informacjami
22°
0

Iron Danger Action Squad Studios i wydawcy Daedalic Entertainment doczekał się nowego zwiastuna ze skrótem najważniejszych informacji o fabule i rozgrywce.
 
Obiecującą zapowiadająca się gra RPG doczekała się nowego zwiastuna rzucającego graczom światło na to co wyróżnia tę produkcję oraz co nam oferuje.
 
W ramach fabuły przenosimy się do nietypowego świata przedstawionego, w którym wojna właśnie wchodzi w decydujące fazy, a w rzeczywistości łączącej nordycką mitologię, klimat tech noir oraz nowoczesny steasmpunk nic nie jest oczywiste czy łatwe.
 
Iron Danger - Pełne wrażenia z przedpremierowej wersji beta
 
Czasu nie pozostało zbyt wiele, a nasi bohaterzy szykują się do obrony miasta Kalevala przed naciągającymi zniszczeniem. Zagłada jest tak naprawdę już tuż, tuż, jednakże upływ czasu jest po naszej stronie.
 
Oryginalny system walki umożliwia nam łączenie skomplikowanych mechanik oraz pomysłów realizujących się poprzez możliwość cofania czasu, wykonywania równoległych akcji oraz zaskakiwania naszych przeciwników.
 
Błędów i problemów nie będzie brakować, szczególnie z uwagi na rozrastające się dynamicznie opcje. Okres pojedynczego bicia serca zapewnia nam liczne opcje do wykorzystania. 
 
EarthX zabierze graczy na Marsa! Gra pojawi się także na konsolach!
 
Wszystko jest w naszych rękach, a w trakcie 15 godzin zabawy będziemy się mogli delektować licznymi pojedynkami, zaskakującymi zwrotami akcji, sporą ilością magii oraz starć z potężnymi bossami, którzy sprawdzą nasze umiejętności.
 
Nie znajdziemy prawdopodobnie lepszego czasu na sprawdzenie tego oryginalnego tytułu, aniżeli właśnie w trakcie kwarantanny. Oryginalny pomysł i wykonanie z pewnością zapewnią nam wiele godzin wyśmienitej zabawy.
 
Iron Danger ukaże się 25 marca 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama