dodano: 2019-04-12 22:25:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Irony Curtain: From Matryoshka whit Love z datą premiery i zwiastunem

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka whit Love z datą premiery i zwiastunem
20°
0

Irony Curtain: From Matryoshka whit Love, satyryczna i prześmiewcza, klasyczna przygodówka od rodzimego studia Artifex Mundi zadebiutuje w drugim kwartale tego roku. 
 
Projekt, o którego graficznych i nie tylko takich zmianach wspominaliśmy w tym miejscu, zadebiutuje w przeciągu trzech miesięcy czyli w drugim kwartale tego roku. Wraz z zapowiedzią daty, gra została zaprezentowana także na nowym filmowym zwiastunie
 
My Brother Rabbit - recenzja
 
My Brother Rabbit - poradnik, solucja
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love, to gra, która przenosi graczy do rzeczywistości komunistycznej przedstawionej w niezwykle  satyryczny sposób, oferując graczom tradycyjny styl sterowania, oparty na kliknięciu myszy, przenosząca graczy ze strefy komfortu, wprost w sam środek intrygi szpiegowskiej z okresu zimnej wojny.
 
Irony
 
W grze wcielamy się w Evana, nisko postawionego, mało inteligentnego dziennikarza, który zupełnie przypadkiem zostaje wciągnięty się w sam środek szpiegowskiego konfliktu między dwoma mocarstwami. Razem z nim wędrować i poznawać będziemy zwariowaną szpiegowską przygodę, tajemnicę dziwnego komunistycznego kraju, wpadając w wir nagłych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 
 
Irony Curtain: From Matryoshka whit Love zadebiutuje na Steam i GOG.com, a także na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej w formie napisów. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama