dodano: 2019-05-16 21:30:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Irony Curtain: From Matryoshka with Love już na Steam i GOG.com

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka with Love już na Steam i GOG.com
15°
0

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, rodzima przygodówka point & click studia Artifex Mundi, zabierająca nas w satyryczną podróż do fikcyjnego miasteczka zza Żelaznej Kurtyny, zwanego Matryoshka, zadebiutowała na Steam i GOG.com.
 
Dziś swoją premierę na dwóch platformach sprzedażowych, Steam oraz GOG.com miała satyryczna przygodowa produkcja "wskaż i kliknij", pierwsza taka gra w portfolio katowickiego studia Artifex Mundi, które zasłynęło doskonałymi przygodowymi grami z gatunku zwanego HOPA lub im zbliżonym, jak choćby My Brother Rabbit
 
My Brother Rabbit - recenzja
 
My Brother Rabbit - solucja, poradnik
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love, o której mieliśmy okazję wspominać Wam już na łamach naszego serwisu, choćby w tym wpisie, a także tutaj czy choćby tu, to historia, które przenosi graczy nieco w przeszłość, w której żyje początkujący i niezbyt rozgarnięty dziennikarz gazety Comiesięczny Dziennik Robotniczy, Evan Kovolsky, zafascynowany komunizmem i wodzem. Pewnego dnia przenosi się do państwa zwanego Matryoshka, które jest sercem tego ustroju, przy okazji trafiając w sam środek szpiegowskiej wojny pomiędzy dwoma potęgami. 
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love to:
 
  • Fikcyjna Zimna Wojna – poznaj Matryoshkę - absurdalny, niepoprawny politycznie kraj i jego największego przeciwnika - Stany.
  • Inspirowana klasycznymi przygodówkami – tylko lepsza. Żadnych zagadek bez sensu, żadnego ganiania pixeli. Bez bzdur. Tylko radość ze wskazywania i klikania.
  • Szpiegowska intryga – uśpieni agenci, wykradzione sekrety i plany dominacji nad światem opakowane w humor i dowcipy.
  • Ciekawe postaci – poznaj tajemniczego Wodza, który rządzi Matryoshką żelazną pięścią, naiwnego i nieporadnego Evana, odważną i sprytną Agentkę Annę i niesławnego Ministra Propagandy…
  • Graj po swojemu – niektóre zagadki są nieliniowe i można je rozwiązać na więcej niż jeden sposób.
  • 21 ręcznie malowanych lokacji – wyglądających o niebo lepiej od miejsc, którymi były inspirowane.
  • 1951 sprytnie wstawionych easter-eggów – przez niektóre możesz wylądować za kratkami. Ścieżka dźwiękowa jest równie wspaniała jak sama Matryoshka - a stworzył ją Narodowy Kompozytor Arkadiusz Reikowski (Layers of Fear, My Brother Rabbit) wraz z weteranem muzyki do gier point and click, Peterem McConellem (Monkey Island 2, Grim Fandango, Broken Age, Hearthstone)
  • Pełny dubbing – po angielsku, z napisami w językach polskim i niemieckim.
  • Plan pięcioletni – w który nikt nigdy nie wierzył i Ty też nie powinieneś.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love to dostępna jest w wersji na PC na Steam i GOG.com. Wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch pojawią się jeszcze tego lata. 

Kup grę na Steam

Kup grę na GOG.com


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama