dodano: 2021-03-02 12:05:02
PC

Jacek Rozenek wystąpi w Land of War The Beginning! Gra doczekał się także teledysku

Autor: AnoX
Jacek Rozenek wystąpi w Land of War The Beginning! Gra doczekał się także teledysku
13°
0

Jacek Rozenek użyczy swojego głosu w grze Land of War, która doczekał się także własnego muzycznego teledysku. Co tym razem ujawniło MS Games?

Polscy deweloperzy niedawno ogłosili, że w ich produkcji będziemy mogli posłuchać występu Mirosława Zbrojewicza, jednakże nie jest to koniec, ponieważ w grze Land of War obecny będzie także Jacek Rozenek, najlepiej znany graczom z występów jak Geralt z Rivii z między innymi Wiedźminie 3 Dziki Gon.

Znany aktor głosowy wcieli się tym razem w rolę Piotra Kowalskiego, uczestnika prezentowanej Kampanii Wrześniowej roku 1939, wypełnionych istotnymi zdarzeniami nie tylko w historii Polski.

MS Games zdecydowało się także na zaprezentowanie teledysku i muzyki opracowanej przez zespół THRIC3, mający wprowadzić nas w atmosferę gry oraz wydarzeń związanych z obroną przed nadciągającym, niemieckim zagrożeniem.

Zapoznaj się także z: Nacon nielegalnie sprzedaje The Sinking City na Steam? Studio Frogwares prezentuje jak zmieniono grę na tej platformie!

- Przy współpracy z artystami udało nam się przygotować dynamiczny i nowoczesny utwór muzyczny opowiadający o strefie wojny jaką zdecydowanie była Polska. - informuje Mateusz Stabryła szef produkcji.

- Sam utwór ma na celu przybliżyć ideę gry Land of War szerszemu gronu odbiorców dzięki modernistycznemu podejściu do aranżacji i wykonania. Połączenie ujęć live action wraz z in game gameplayem daje efekt przeplatania się świata realnego i tego stworzonego przez studio. - komentuje Sebastian Binik, Head of Marketing w MS Games.

Land of War - The Beginning ma ukazać się w drugim kwartale 2021 roku na komputerach osobistych. Gra w późniejszym okresie ma zagościć także na konsoli Xbox Series X.

Karta na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama