dodano: 2020-12-26 13:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jaka karta zapewni nam najlepsze doznania w Cyberpunku? - Inno3D prezentuje swoje propozycje!

Autor: AnoX
Jaka karta zapewni nam najlepsze doznania w Cyberpunku? - Inno3D prezentuje swoje propozycje!
32°
0

Inno3D zaprezentowało w ostatnim czasie kilka ciekawych kart graficznych, które zapewnią nam doskonale doznania m.in. w Cyberpunku 2077.
 
Jesteśmy już po premierze największej dotychczas w historii polskiej gry wideo, tymczasem wielu z nas przekonało się, że jest to tytuł należący w zasadzie do nowej generacji, wypełnionej jeszcze większym zasobem wydajności podzespołów. 
 
W związku z tym warto się rozejrzeć nad nową kartą graficzną, dzięki której będzie się można zaznajomić z zupełnie nowym poziomem wizualnym, za sprawą którego będziemy mogli liczyć na ujrzenie cyfrowego piękna, nie tylko we wspomnianym Cyberpunku 2077.
 
Rodzina RTX 30 otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe pole zabawy, zapewniające graczom dostęp nie tylko do zupełnie nowego poziomu wizualnego wielu gier, ale także dostarcza nam świetne doznania z technologii ray tracingu oraz DLSS 2.0.
 
Na czoło naturalnie wysuwają się  Inno3D GeForce RTX 3080 iChill X4, X3 czy też TwinX2 OC, czyli najmocniejsze modele za wyjątkiem piekielnie drogiego i wydajnego RTX-a 3090, dostępnego praktycznie dla garstki ludzi.
 
Jeżeli tak jak wielu z nas macie rozsądne podejście do wydatków, to najpewniej skierujecie swoją uwagę na takie modele z serii Inno3D GeForce RTX 3070 i 3060 Ti (wersje iChill i TwinX2), która poradzą sobie także z rozdzielczością 4K.
 
Zapoznaj się także zKiedy odbędzie się gamescom 2021? Znamy datę wydarzenia, które być może odbędzie się latem przyszłego roku!
 
W razie zainteresowania maksymalnie rozdzielczością 1080p, nasz wzrok może się skierować ku modelom Inno3D GeForce RTX 2060 Gaming OC X2 oraz GeForce RTX 1660 Ti TwinX2 OC RGB. Co prawda jest to poprzednia generacja, jednakże w razie chęci odpalenia gier i odczekania na lepszą dostępność nowych modeli mogą to być satysfakcjonujące propozycje.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama