dodano: 2021-02-18 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Już dziś (jutro) o północy The Sinking City zagości na PlayStation 5 w wersji dostosowanej pod konsole nowej generacji!

Autor: AnoX
Już dziś (jutro) o północy The Sinking City zagości na PlayStation 5 w wersji dostosowanej pod konsole nowej generacji!
16°
0

The Sinking City jutro (19 lutego 2021 roku) o północy oficjalnie zagości na PlayStation 5, gdzie czeka na nas kolejna podróż do mrocznego świata.

Frogwares, tym razem w roli całkowicie samodzielnego producenta i wydawcy już od jutra, a w zasadzie na przełomie dnia dzisiejszego i jutrzejszego, wypuści The Skinking City na PlayStation 5.

Projekt będzie zoptymalizowany z myślą o najnowszej konsoli Sony, zapewniając lepszą grafikę, optymalizację oraz szybkość, dzięki czemu czekają na nas jeszcze lepsze doświadczenia.

Propozycja będzie cyfrowo dostępna, zapewniając nam możliwość tańszego ulepszenia projektu z PlayStation 4, przy czym trzeba będzie to zapłacić.

Za cenę podstawową zapłacimy 49,99 dolarów oraz za edycję deluxe przyjdzie nam spożytkować 64,99 dolarów. 

Zapoznaj się także z: Absolute Drift i Rage 2, dwie kolejne gry od dziś przez tydzień dostępne na Epic Games Store w darmowej wersji. Co za tydzień?

Ulepszenia The Skinking City wersji na Playstation 5:

  • Rozdzielczość 4K (3840x2160)
  • 60 klatek na sekundę
  • Wyższa jakość wizualna
  • Poprawione czasy ładowania 
  • Dodatkowe zadania - część DLC "Merciful Madness" (dołączone do Deluxe Edition lub do kupienia osobno) 
  • Funkcje kontrolera DualSense
  • Wsparcie "Activities" w PS5

 

Deweloperzy opublikowali dzisiaj zarówno nowy zwiastun oraz zupełnie nowy materiał wideo z rozgrywki, dzięki czemu już teraz możemy zajrzeć jak prezentuje się zabawa na konsoli nowej generacji.

The Sinking City na PS5 przecenione z PlayStation Plus

Posiadacze abonamentu PlayStation Plus mogą liczyć na dodatkową zniżkę w wysokości 30% w ciągu pierwszych dwóch tygodni od jutra. 

Przeczytaj także: Kool2Play już w poniedziałek zadebiutuje na parkietach NewConnect!

Cyfrowy artbook z The Sinking City na PlayStation 5

Wszyscy otrzymają w późniejszym terminie rozbudowany, cyfrowy artbook, mający zagwarantować graczom wizualną podróż przez trudny czas produkcji projektu w formie DLC.

- Jako jedyny właściciel i wydawca The Sinking City na PS5, zdecydowaliśmy się wycenić grę w sposób, który naszym zdaniem jest sprawiedliwy dla graczy w przypadku tego typu gier w danym regionie. Będziemy też uważnie przyglądać się temu, jak wycenić wszystkie nasze przyszłe premiery, tak aby stale trzymać się tego sposobu myślenia. - powiedział Serge Chervonnyi, Szef Produkcji.

Zapraszamy Was do naszej: recenzji The Sinking City

The Sinking City ukazało się pierwotnie 27 czerwca 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama