dodano: 2020-04-15 21:10:01
PC

KARDS od dziś z premierą w pełnej wersji na komputery osobiste!

Autor: AnoX
Gra: KARDS
KARDS od dziś z premierą w pełnej wersji na komputery osobiste!
23°
0

KARDS oficjalnie doczekało się swojej premiery na komputerach osobistych, dzięki czemu możemy się zapoznać z oryginalną karcianką w klimacie drugiej wojny światowej.
 
Niezależne studio 1939 Games, składające się z byłych pracowników CCP Games znanego z hitowego EVE Online, w dniu dzisiejszym oferuje nam pełną wersję swojej najnowszej karcianki.
 
Dostępna także w polskiej wersji językowej, produkcja oferuje nam wyjątkowe podejście do tematu, kilka nacji do wybrania wraz z szerokim zasobem maszyn, jednostek oraz akcentów związanych z daną frakcją.
 
Kontroler do Xbox Series X - Co wiemy? Co zaoferuje pad? Co zmieniono?
 
Deweloperzy starannie odwzorowali realia, bazując na wielu charakterystycznych przedmiotach, materiałach graficznych oraz utworach odwołujących się między innymi do filmów o tym okresie historycznym.
 
Wieloosobowe starcia dostępne są w formie klasycznej, zmagań rankingowych czy dynamicznego trybu Draft, z ciekawym pomysłem na siebie.
 
Ponadto gra dostarcza nam kilka interesujących mechanik w tym także linię frontu, którą będziemy musieli zająć aby móc pokonać naszego przeciwnika.
 
KARDS dziś debiutuje (tj. 15 kwietnia 2020 roku) na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama