dodano: 2020-05-21 07:10:01
PCPS4PS4 PROXBOX

May Day! May Day! Kerbal Space Program 2 odlatuje... na 2021 rok. Gra zalicza obsówę przez koronawirusa

Autor: AnoX
May Day! May Day! Kerbal Space Program 2 odlatuje... na 2021 rok. Gra zalicza obsówę przez koronawirusa
17°
0

Kerbal Space Program 2 niestety doczekało się publikacji istotnego, choć smutnego komunikatu dotyczącego premiery wyczekiwanej gry symulacyjnej....
 
Fatalne wieści pojawiły się z obozu  i , w związku z epidemią koronawirusa oraz wynikającymi z niej problemami, zdecydowano się po raz kolejny przesunąć datę premiery gry.
 
Dotychczas starano się zapewnić debiut jeszcze w 2020 roku, jednakże tak się nie stanie. W związku z COVID-19 oraz wieloma problemami nim spowodowanego, zdecydowano się zmienić okres premiery.
 
Nvidia RTX Voice, czyli jak nowe karty Nvidii wprowadzają ciekawe rozwiązania nie tylko do grania
 
Ta już na pewno odbędzie się w 2021 roku, jednakże określony okres "Jesień 2021" to dystans naprawdę spory w trakcie którego może dojść do różnych procesów, przez co warto się uzbroić w cierpliwość.
 
Deweloperzy zapewniają, że celem tego zabiegu jest zapewnienie społeczności znakomitego tytułu, który od początku będzie reprezentował należyty poziom oraz jakość rozgrywki i symulacji.
 
To nie pierwszy przypadek przesunięcia daty premiery gry w związku z koronawirusem, w związku z czym być może za tym przykładem podążą kolejne firmy i korporacje. Capcom już wskazywał, że może wykonać podobny krok ze swoimi tytułami.... Problem obecnej sytuacji dotknie także i największych graczy, w tym początek PlayStation 5 i Xbox Series X.
 
 
 
Kerbal Space Program 2 ukaże się jesienią 2021 roku.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama