dodano: 2022-08-04 21:05:01

Już niebawem zadebiutują monitory KFA2 Prisma PR-01 i KFA2 Prisma PR-02. Co zaoferuje te uniwersalne konstrukcje?

aktualności newsy hardware Już niebawem zadebiutują monitory KFA2 Prisma PR-01 i
Już niebawem zadebiutują monitory KFA2 Prisma PR-01 i KFA2 Prisma PR-02. Co zaoferuje te uniwersalne konstrukcje?
14°
0

Coraz bardziej znana w Polsce marka KFA2 zdecydowała się oficjalnie zaprezentować KFA2 Prisma PR-01 i PR-02, najnowsze uniwersalne monitory z efektownym, nowoczesnym stylem oraz atrakcyjnymi parametrami do pracy oraz zabawy. Czym charakteryzować się będą nowe modele?

KFA2 Prisma PR-01 i PR-02 - opis monitorów

Najnowsze modele z linii Prisma po raz kolejny stawiają na nowoczesny design, możliwość stworzenia kilkumonitorowych konstrukcji oraz na sporą uniwersalność, która nada się zarówno do pracy, jak również do delektowania się ulubionymi serialami czy grami dla pojedynczego gracza. Do dyspozycji otrzymać będzie można niezłe matryce oraz złącze USB-C, obsługujące coraz większą liczbę urządzeń zewnętrznych.

Przeczytaj też: Karta KFA2 GeForce RTX 3090 Ti EX Gamer uzyskała aż 7 rekordów świata!

Nowe urządzenia doczekają się 24- lub 27-calowej przekątnej matrycy VA o rozdzielczości Full HD z odświeżaniem na poziomie 75 Hz, szerokimi kątami widzenia (178) oraz kontrastem na poziomie 3000:1. Ponadto liczyć można na systemy poprawy płynności, wsparcie G-Sync Compatible oraz niezłe odwzorowanie głębi czerni.

KFA 2 zadbało także o zaimplementowanie w swoich urządzeniach rozwiązań Flicker-Free oraz Low Blue Light, dzięki którym eliminowane są problemy wynikające migotania obrazu oraz negatywnego wpływu światła niebieskiego.

Cena i data premiery KFA2 Prisma PR-01 i PR-02

Wspomniane monitory KFA Prisma PR-01 i PR-02 niebawem będziemy mogli w Polsce zakupić, producent jeszcze nie zdecydował się ogłosić ostatecznej ceny urządzeń.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama