dodano: 2020-08-12 13:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Ancestors Legacy na Switchu w pudełku, dziś odbędzie się polska premiera realme C11, 9 Monkeys of Shaolin w planie Koch Media Poland!

Autor: AnoX
Krótkie Info - Ancestors Legacy na Switchu w pudełku, dziś odbędzie się polska premiera realme C11, 9 Monkeys of Shaolin w planie Koch Media Poland!
18°
0

Ancestors Legacy w pudełku, 9 Monkeys of Shaolin w pudełku dzięki Koch Media Poland, polska premiera realme C11. Więcej w Krótkie Info!
 
W wersji pudełkowej można zakupić Ancestors Legacy, które niestety dostępne będzie w Stanach, gdzie liczyć będzie można na grę w pakiecie ze ścieżką dźwiękową oraz artbookiem na Nintendo Switch.
 
 
 
Polska premiera realme C11 odbędzie się dzisiaj od godzinie 16:00, co możemy śledzić online! W ten sposób będziemy się mogli bliżej zapoznać z urządzeniem z ekranem AMOLED oraz baterią 5000 mAh.
 
 
 
Lenovo zorganizowało zupełnie nowy konkurs - LenovoZone: RekomendAkcja w ramach którego do 31 sierpnia 2020 roku można się zapoznać z wyzwaniem polegającym na podzieleniu się rekomendacji wybranego produktu. Wśród nagród znajdziemy między innymi ThinkBooka 15.
 
 
Zapoznaj się również zGodhood z zaskoczenia dziś zalicza swoją pełnoprawną premierę na komputerach osobistych!
 
 
9 Monkeys of Shaolin, najnowsze bijatyka w klasycznym stylu od Sobaka Studio i Buka Entertainment, doczekała się ogłoszenia wydania w Polsce którym zajmie się Koch Media Poland. Dzięki nim tytuł w lepszym wydaniu zagości 16 października 2020 roku na konsole PlayStation 4, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych
 
 
 
Destiny 2 doczekało się powrotu wydarzenie Przesilenie bohaterów, wobec czego gracze mogą delektować się wielką porcją atrakcji oraz 
 
 
 
TERA doczekała się publikacji nowego charytatywnego wydarzenia podczas którego gracze mogą wesprzeć organizacje starając się pomogać na świecie w tych wyjątkowo trudnych czasach.
 
 
Przeczytaj takżeListopad okresem premiery Xbox Series X! Microsoft wykonał sprytny ruch, próbując przechytrzyć Sony i ich PlayStation 5
 
 
Ubisoft wczoraj wydał Hyper Scape swoją pierwszą grę Battle Royale startującej natychmiast z pierwszym sezonem oraz pierwszą przepustką sezonową.
 
Jesteśmy niezmiernie dumni z dzisiejszej premiery na PC, PS4 i Xbox One. Przez ponad dwa lata ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten kamień milowy, i z przyjemnością możemy ujawnić, że to dopiero początek - powiedział Graeme Jennings, kierownik produkcji Hyper Scape. - Nasza dynamiczna miejska rozgrywka i niepowtarzalne rozszerzenie Crowncast dla Twitch gwarantują nowy sposób na grę i interakcję w gatunku battle royale. -
 
 
 
 
Ys Origin oficjalnie doczeka się pudełkowych wydań dostępnych na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 za sprawą ekskluzywnej umowy z wydawcą tego wydania - Strictly Limited Games.
 
 
 
Imperator Rome oficjalnie doczekało się aktualizacji Menander za sprawą której będziemy mogli zapoznać się z przemodelowanym systemem kultury, lepszą mapą, senatem, systemem handlu oraz możliwościami zarządzania państwem.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama