dodano: 2020-05-29 15:45:01

Krótkie Info - Blair Witch na Switcha, zniżki na PS Store, Dreadlands z aktualizacją, Fly Punch Boom! na rynku

Autor: AnoX
Krótkie Info - Blair Witch na Switcha, zniżki na PS Store, Dreadlands z aktualizacją,  Fly Punch Boom! na rynku
13°
0

Blair Witch zagości na Nintendo Switcha, zniżki na PS Store, Dreadlands z aktualizacją, Fly Punch Boom! na PC i NSH. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Sony Interactive Entertainment oficjalnie ogłosiło kolejną porcję zniżek w cyfrowym sklepie z grami na PlayStation 4, dzięki której będziemy mogli zaoszczędzić na wielu tytułach. Wśród nich znajdziemy między innymi:
 
  • PODWÓJNE ZNIŻKI W PS PLUS – oszczędź do 35% lub aż do 70% będąc członkiem PS Plus, m.in. Call of Duty®: Black Ops III - Zombies Chronicles Edition, Moto GP19, The Crew®2 – Deluxe Edition
  • OKAZJA TYGODNIA – Oszczędź do 45% na DragonBall Z: Kakarot, już od 169 PLN
  • DAYS OF PLAY – największe hity growe i promocja na PS Plus już od 3.06.20
  • GRY ZA MNIEJ NIŻ 85 PLN  – in. Project CARS 2 Deluxe Edition za 75 PLN zamiast 419 PLN, Far Cry PRIMAL Apex Edition za 39 PLN zamiast 145 PLN, Knack 2 za 39 PLN zamiast 169 PLN
 
 
Już 25 czerwca 2020 roku posiadacze Nintendo Switch będą się mogli zapoznać z ostatnią grą polskiego studia Bloober Team - Blair Witch, zapewniając wsparcie dla najbardziej charakterystycznych elementów tego urządzenia. Gra dostępna będzie z dodatkiem w ce 29,99 dolarów.
 
– Mamy od lat bardzo dobre relacje z częścią rynku związaną z platformami Nintendo. Najpierw gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu, a teraz największy portal społeczności Nintendo na Świecie - Nintendolife pokazuje ekskluzywnie materiał z wersji Switch. Wierzymy, że to znakomity fundament dla dobrej sprzedaży gry – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.
 
- Jest to ważny krok w kierunku optymalizacji naszego portfolio - dzięki niemu wszystkie nasze gry znajdują się na każdej z popularnych konsol. Pamiętamy zarazem o fanach naszych produkcji i chcemy wynagrodzić najbardziej oddanych z nich. – kończy Prezes.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 
 
The Elder Scrolls Online: Greymoor doczekało się udostępnienia zachodniego obszaru Skyrim, gdzie gracze mogą ponownie zmierzyć się z wieloma zagrożeniami.
 
 
 
Apex Legends za sprawą piątego sezonu odnosi kolejny sukces! EA i Respawn z zaskoczenia biją dotychczasowy rekord popularności!
 
 
Dreadlands doczekało się wprowadzenia zupełnie nowej aktualizacji Steel Update, dzięki której poprawin grafikę, interfejs użytkownika oraz wiele czynników zewnętrznych, które sprawdzić można na stronie gry, gdzie zorganizowano 30% zniżkę.
 
 
Fly Punch Boom! oficjalnie zagościło na komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch, dzięki czemu możemy się pobawić z nietypową grą niezależną z dziwnymi walkami.
 
 
 
Poly Bridge 2 oficjalnie zagościło na komputerach osobistych, gdzie możemy się z interesującym symulatorem budowania mostów za pośrednictwem nie tylko Steam jak również i poprzez Epic Games Store.
 
 
 
Konsolowe abonamenty - Czerwiec 2020, Sony zgniata Microsoft, który... cóż powiedzieć, że zawodzi to mało...
 
 
Już od 9 czerwca 2020 roku będzie się mogli pobawić z humorystyczną platformówką Jump King za pośrednictwem konsol Xbox One oraz PlayStation 4!
 
 
 
Kingston oficjalnie ogłosił, że na rynku do zakupienia są już nowe dyski SSD - DC450R 2,5" klasy Enterprise, które dostarczą nam przestrzeń wynoszącą aż 7,68TB! 
 
 
 
Limited Run Games oficjalnie ogłosiło, że od dziś za ich pośrednictwem możemy zakupić w wersji pudełkowej Blaster Master Zero, Blaster Master Zero 2 oraz SuperEpic: The Entertainment War.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama