dodano: 2020-02-03 13:20:02
PC

Krótkie Info - CS Ciasta i Ciastka, DLC Klan Wołu, Twierdza Władcy

Autor: AnoX
Krótkie Info - CS Ciasta i Ciastka, DLC Klan Wołu, Twierdza Władcy
13°
0

Cooking Simulator - Symulator gotowania wkrótce doczeka się dodatku Ciasta i Ciastka (ang. Cakes and Cookies), a .
 
 
 
Cooking Simulator - Symulator gotowania lekko ponad pół roku temu zdobyło serca wielu graczy, którzy za jakiś czas ponownie będą mogli zostać mistrzami kuchni, tym razem zabierając się za... Ciasta oraz Ciastka! Polskie studio Big Cheese Studio tym razem zaoferuje nam piekarnie, w której znajdziemy liczne narzędzia, sprzęty, przestrzeń oraz składniki do upieczenia hitu!
 
Recenzja Cooking Simulator - Symulator gotowania
 
Cooking Simulator - Symulator gotowania: Cakes and Cookies nie ma jeszcze daty premiery.
 
Karta na Steam
 
 
 
Northgard doczekało się ogłoszenia nowego pakietu DLC znanego jako Klan Wołu. Tytuł sam w sobie mówi wiele, w związku z czym przejdźmy do rzeczy. Na czele tej frakcji stoi Torfin, który przewodzi grupie potęznych wojowników stawiających na swój potężny apetyt oraz przewagę fizyczną.
 
Przeczesywanie Pradawnych Pól Bitew w jego przypadku to czysta przyjemność oraz okazja do zdobycia legendarnych przedmiotów.
 
Karta na Steam
 
 
 
Fireflu Studios zaprezentowało nam kolejny materiał z Twiedzy Władcy, który tym razem koncentruje się na muzyce i udźwiękowieniu, które bazuje na unikatowych instrumentach opracowanych w Japonii, chinach, Mongolii oraz Kambodży.
 
 
 
Through the Darkest of Times od Paintbucket zaliczyło premierę
 
 
Motorcycle Mechanic Simulator to nowy symulator dostepny na Nintendo Switch za sprawą, którego gracze od 27 stycznia mogą sprawdzić się w roli mechanika efektownych motocykli.
 
Nie brakuje tutaj możliwości handlu oraz testowania wykonanych maszyn, które będą zachwycać fanów dwóch kółek.
 
Karta na eShop
 
 
 
Ponadto na sprzęcie Wielkiego N będzie można sprawdzić także Super Tennis, czyli zręcznościowej i dynamicznej gry starającej się dostarczyć graczomwi sporą dawkę zręcznościowego grania w ramach kilku trybów oraz miejsc do zwiedzenia (m.in. Berlin, Londyn, Nowy Jork, Tokio i Warszawa).
 
Karta na eShop
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama