dodano: 2020-10-28 11:00:02

Krótkie Info - Data premiery Time To Stop Time i Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues, Fall Guys z Godzillą

Autor: AnoX
Krótkie Info - Data premiery Time To Stop Time i Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues, Fall Guys z Godzillą
14°
0

Data premiery Time To Stop Time i Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues, Fall Guys z Godzillą, premiera Transformers Battlegrounds. Więcej w Krótkie Info!
 
Time to Stop Time, najnowsza gra studia Sicarius oraz CreativeForge Games, oferująca graczom propozycję nastawioną na próby rozwiązania katastrofy w bardzo krótkim okresie wstrzymania czasu.
 
 
 
Fall Guys doczekało się ogłoszenia pojawienia się na serwerach gry 3 listopada specjalnej zawartości, dzięki której w grze pojawi się... Godzilla! W formie stroju... ale jednak!
 
 
Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues doczekało się wypuszczenia zwiastuna premierowego oraz ogłoszenia daty premiery, którą został 24 listopada 2020 roku.
 
 
 
Zapoznaj się także zRaji An Ancient Epic, nowa propozycja studia Nodding Heads Games zagościła na rynku, ze świetnym zwiastunem od Platige Image!
 
 
Cenega Polska, partner BANDAIN NAMCO Entertainment Europe poinformowała, że na naszym rynku jest już dostępna pudełkowa wersja gry Transformers: Battlegrounds.
 
 
 
Global Game Jam 2021 również odbędzie się jedynie w formie Online, dzięki czemu zainteresowane osoby będą mogły zapisać na udział wydarzenia.
 
 
Jetboard Joust to zupełnie nowa propozycja studia BitBull, oferujących graczom nadchodzącą zręcznościową propozycję, którą już teraz w staro szkolnym stylu można sprawdzić już na Steam.
 
 
 
Przeczytaj równieżWielkie wyprzedaże gier z oferty Take2 Interactive! Jakie produkcje zostały przecenione?
 
 
DreadStar to propozycja inspirowana strzelanką Tyrian, która  jest już obecna na Steam, gdzie zapewnia nam świetną zabawę z szeregiem retro opcji i funkcji.
 
 
 
 
My Beatufiul Paper Smile doczekało się premiery trzeciego rozdziału, który zapewnia fanom kolejną porcję horrorowej, mrocznej, dystopijnej rzeczywistości.
 
 
 
SINoALICE doczekało się ogłoszenia daty premiery, która ma nastąpić już 30 października 2020 roku, zapewniając graczom niezwykłą propozycję, dostępną na iOS oraz Android.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama