dodano: 2020-02-22 16:00:01

Krótkie Info - Macube 310, Rustler, Arcanium, Acer PM161Q, Resolutiion

Autor: AnoX
Krótkie Info - Macube 310, Rustler, Arcanium, Acer PM161Q, Resolutiion
18°
0

Deepcool Macube 310 z nagrodą F Design 2020, Rustler z sukcesem, Arcanium z kampanią na fig-u, . Więcej Krótkie Info!
 
 
Macbue 310 to kolejna doceniona obudowa producenta, który tym razem może się pochwalić modelem nagrodzonym iF Design Award 2020. Minimalistyczna obudowa dostarcza nam nie tylko efektowny wygląd, ale także i sporo cennych rozwiązań.
 
Więcej informacji o Deepcool: Macube 310 znajdziecie w tym miejscu.
 
 
Rustler od Jutsu Games oraz wydającego ich Games Operators zaliczyło już dwa dodatkowe progi, a do końca kampanii pozostał jeszcze tydzień. Więcej informacji o zbiórce znajdziecie w tym miejscu.
 
Strona kampanii
 
 
 
Arcanium to kolejna gra, która poszukuje wsparcia społeczności, przy czym w tym wypadku mamy do czynienia z oryginalnym połączeniem roguelike'a z mechanikami tworzącymi talie oraz elementami strategii.
 
Kampania na fig
 
 
Caliber z zapisami do zamkniętych beta testów! Gra będzie na IEM Expo
 
 
Acer PM161Q to nowy monitor USB-C zaprezentowany przez Acera, który tym razem dostarczył mały, leciutki oraz łatwy do przenoszenia monitor stawiający na przekątną 15,6 cala, rozdzielczość Full HD oraz kat nachylenia wynoszący 170 stopni.
 
Acer PM161Q jest dostępny w polskim Acer Store w cenie 599 złotych.
 
 
Resolutiion doczekało się ujawnienia zajawki dźwiękowej, którą możemy sprawdzić za pośrednictwem platformy YouTube, gdzie znajduje się także kilka miesięcy temu ujawniony zwiastun.
 
Karta na Steam
 
 
 
 
Sisters Royale: Five Sisters Under Fire doczekało się ogłoszenia wersji pudełkowej i to w specjalnym wydaniu kolekcjonerskim, które dostarcza nam dodatkową zawartość.
 
Więcej informacji
 
 
Plextor M9P Plus - Nadszedł czas na najszybszy model w ofercie!
 
 
Hypergalactic Psychic Table Tennis 3000 to zupełnie nowa niezależna gra, która bazuje na klasycznym tenisie, ale krok po kroku wprowadza do rozgrywki świeże rozwiązania oraz całkowicie odmienny i dziwny klimat.
 
 
 
Monster Jaunt, oficjalnie trafiło na komputery osobiste, dzięki czemu można już sprawdzić serię szalonych mini gierek utrzymanych w stylu kreskówki z lat 90.
 
 
 
SEGA AGES doczekała się premiery kolejnych dwóch klasycznych gier, które będziemy mogli sprawdzić Sonic The Hedgehog 2 i Puyo Puyo 2. Na Switchu czekają nas nas legendarne zręcznościowe doznania.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama