dodano: 2020-11-27 11:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - John Wick Hex w wersji pudełkowej, w 11 bit studios zmienia się prezes, a In Death: Unchained doczeka się DLC - Siege of Heaven

Autor: AnoX
Krótkie Info - John Wick Hex w wersji pudełkowej, w 11 bit studios zmienia się prezes, a In Death: Unchained doczeka się DLC - Siege of Heaven
17°
1

John Wick Hex w wersji pudełkowej, zmiana prezesa 11 bit studios, zwiastun WWE Undefeated, In Death: Unchained z dodatkiem Siege of Heaven. Więcej w Krótkie Info!
 
Cenega Polska ogłosiła, że jako partner U&I Entertainment zajmie się wydaniem w Polsce wersji pudełkowej gry John Wick Hex na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej już 4 grudnia 2020 roku.
 
 
Fani wersji pudełkowych mogą się także zapoznać z Imperator: Rome - Premium Edition, czyli specjalnym wydaniem solidnej strategii Paradox Interactive, którym zajęło się Koch Media. Wydanie Premium zapewnia nie tylko zawartość podstawowej wersji, ale także treść z Deluxe Edition oraz DLC-ki Punic Wars, Magna Graecia i Epirus.
 
 
W 11 bit studios doszło do zmiany prezesa w ramach obecnego zarządu. dotychczasowego prezesa Grzegorza Miechowskiego, zastąpi Przemysław Marszał. Spółka po dotychczasowych premierach przygotowuje się do zapowiedzi kolejnych projektów zarówno z segmentu produkcji jak również z działalności wydawniczej.
 
- Klarowny, odpowiedni do naszych indywidualnych zdolności podział obowiązków to zmiana, której potrzebujemy, i którą postrzegam bardzo pozytywnie - komentuje dotychczasowy sternik 11 bit studios Grzegorz Miechowski, który przejmie rolę Chief Operating Officer (COO).
 
- Czujemy się bardzo dobrze w tym segmencie rynku. Można wręcz powiedzieć, że go zbudowaliśmy i chcemy dalej rozwijać. To oznacza także wzrost inwestycji w nowe projekty, w tym zewnętrzne. Planujemy wydawać więcej tytułów, których skala będzie rosła. Nasz długoterminowy cel, czyli bycie światowym liderem, jeśli chodzi o produkcję gier będących alternatywą dla tytułów AAA, pozostaje aktualny. Jestem przekonany, że możemy go osiągnąć wszak mamy doskonały zespół, robimy unikalne i wartościowe gry a nasza kondycja finansowa jest bardzo dobra. Rozumiemy siebie, naszą strategię oraz idę tworzonych przez nas meaningful games. Drużyna przegrupowuje szyki i razem idzie z impetem do przodu stawiając na wzrost - mówi Przemysław Marszał.
 
 - Przemek to wizjoner. Ma dużą wiedzę o branży, intuicję i nie boi się myśleć o kierunkach rozwoju branży growej oraz przyszłości 11 bit studios. Wzmocni nasz potencjał zajmując się strategicznym długoterminowym planowaniem oraz sferą innowacji. Jestem pewien, że przekazuję stery osobie, które ma najlepsze kompetencje do strategicznego zarządzania firmą - podsumowuje Grzegorz Miechowski.
 
ki-271120-1
 
 
Zapoznaj się także z(Czarny Piątek) Black Friday 2020 dziś oficjalnie wystartował! Szereg przecen, promocji, rabatów oraz zniżek na gry oraz sprzęt dla graczy!
 
 
WWE Undefeated doczekało się opublikowania zupełnie nowego materiału wideo, dzięki czemu możemy się zapoznać z kolejnymi przebitkami ze zręcznościowej grze, która zagości na rynku już 3 grudnia 2020 roku.
 
 
 
In Death: Unchained doczekało się zapowiedzi darmowego dodatku Siege of Heaven, który już od 8 grudnia 2020 roku zapewni graczom jeszcze więcej satysfakcjonujących sesji, zapewniając przy okazji nowy poziom trudności, nowe rankingi, wyzwania osiągnięcia oraz opcje weryfikowania swoich umiejętności.
 
ki-271120-2
 
 
Koch Media wzmacnia swoją ofertę poprzez wprowadzenie na Nintendo Switch... dwóch części serii Ori - Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps! Od 11 grudnia możemy liczyć na pełne wydania obu projektów, zapewniające graczom także pakiet 6 pocztówek i ścieżkę dźwiękową.
 
 
Przeczytaj równieżSAPPHIRE zaprezentowało swoje modele AMD Radeon RX 6800 i RX 6800 XT z serii NITRO i PULSE
 
 
Gra Virtual Battlegrounds doczeka się na początku grudnia drugiego sezonu, w ramach której posiadacze gogli wirtualnej rzeczywistości będą mogli liczyć na nowe mapy, poprawki fizyki, nowe bronie, efekty pogodowe oraz świeże wyzwania. 
 
 
NZXT Kraken X-3 RGB i Z53 to nowe chłodzenia AiO, stawiające na efektowny wygląd, wysoką kulturę racy oraz szeroki zakres opcji personalizacyjnych. Chłodnica do 240 mm, siódma generacja pompy Asetek, pierścień z ekranem LCD, wentylatory z serii Acer oraz wiele części skłądowych, które przekładają się na świetną całość, którą możemy zakupić za:
 
  • NZXT Kraken X-3 RGB:
    • NZXT Kraken X53 RGB (240 mm) - ok. 640 zł
    • NZXT Kraken X63 RGB (280 mm) - ok. 720 zł
    • NZXT Kraken X73 RGB (360 mm) - ok. 880 zł
  • NZXT Kraken Z53 - ok. 900 zł
 
ki-271120-3
 
 
Pang Adventures w dniu dzisiejszym trafia do sprzedaży w wersji pudełkowej  na PlayStation 4, za co odpowiadać będzie Meridiem Games.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-28 03:01:20

To ciekawe, że gdzie nie zagra Keanu Reeves to jest to jakis John i ciekawe czy kiedys to wytlumaczyl musze zaraz poszukac z ciekawosci :)

Reklama
Reklama