dodano: 2020-03-26 12:05:01

Krótkie Info - Moons of Madness, DayZ, Two Point Hospital, Orwell...

Autor: AnoX
Krótkie Info - Moons of Madness, DayZ, Two Point Hospital, Orwell...
11°
0

Moons of Madness już na PS4 i XB1, premiera dodatku Two Point Hospital, Orwell Keeping an Eye On You na iOS, Dual Universe a stacje. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Moons of Madness wczoraj oficjalnie zagościło na PlayStation 4 oraz Xbox One, dzięki czemu fani Lovecrafta oraz tajemniczych przygód w kosmosie mogą już zapoznać się z przerażającym horrorem.
 
 
 
Deep Sky Derelicts: Definitive Edition doczekało się swojej premiery na konsolach i komputerach, dzięki czemu społeczność może zapoznać się z pełnym wydanie gry, którą mieliśmy przyjemność zrecenzować.
 
 
 
Two Point Hospital doczekało się publikacji dodatku Off the Grid, skoncentrowanego na leczeniu oraz ekologii. Więcej o dodatku pisaliśmy w tym miejscu.
 
 
 
Problemy ze snem? Odstaw ekrany tuż przed zaśnięciem! Dlaczego?
 
 
Bohemia Interactive oficjalnie wypuściła zupełnie nowy serwer dla Chin, dzięki czemu gracze DayZ będą się mogli cieszyć z jeszcze atrakcyjniejszej zabawy.
 
 
Cities: Skylines doczekało się publikacji dodatku Sunset Harbor, dzięki któremu zabawa stanie się jeszcze atrakcyjniejsza oraz obszerniejsza ze względu na treść skoncentrowaną na działalności portową.
 
 
 
Orwell: Keeping an Eye On You oficjalnie zagości już 31 marca 2020 roku, gdy będziemy się mogli zapoznać z wersją stworzoną na urządzenia mobilne z systemem iOS.
 
 
 
Recenzja iiyama ProLite XUB3493WQSU - Uniwersalność pełnej klasy 
 
 
Dual Universe doczekało się kolejnej aktualizacji wprowadzającej do rozgrywki elementy umożliwiające stworzenie stacji kosmicznej, dzięki której będziemy mogli cieszyć się jeszcze efektowniejszymi propozycjami i kreacjami.
 
 
 
Global Game Jam poszukuje środków na zapewnienie dodatkowego wsparcia dla graczy z całego świata. Na IndieGoGo wystartowała szybka zbiórka z celem 50 tysięcy dolarów.
 
 
 
One Piece: Pirate Warriors 4 doczekało się publikacji premierowe zwiastuna, będącego jednym z ostatnich motywów zachęcających do sprawdzenia tej gry przygodowej akcji.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama