dodano: 2020-10-26 13:10:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Mortal Shell z Rotten Autumn, rozgrywka z MXGP 2020, The Sims 4 ze Śnieżną Eskapadą,

Autor: AnoX
Krótkie Info - Mortal Shell z Rotten Autumn, rozgrywka z MXGP 2020, The Sims 4 ze Śnieżną Eskapadą,
14°
0

Mortal Shell z Rotten Autumn, The Sims 4 z dodatkiem Śnieżna Eskapada, pokaz rozgrywki z MXGP 2020, Acer z nowym Chromebookiem. Więcej w Krótkie Info!
 
Cold Symmetry i Playstack poinformowały oraz udostępniły nową aktualizację do Mortal Shell, które doczekało się darmowej aktualizacji z nowymi mini zadaniami, nowymi skórkami oraz rozbudowany tryb fotograficzny.
 
 
 
MXGP 2020 doczekało się zaprezentowania graczom dynamicznej rozgrywki motocyklowej, którą od 10 grudnia 2020 roku będzie można sprawdzić na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, oraz na komputerach osobistych.
 
 
 
The Sims 4 doczeka się już 13 listopada 2020 roku zupełnie nowego dodatku Śnieżna Eskapada, stawiającego na masę sportów zimowych, postawienie na przeszło 130 nowych przedmiotów oraz dekoracji do sprawdzenia.
 
- Zespół The Sims nieustannie odkrywa nowe sposoby, w jakie Simomaniacy mogą bawić się życiem. The Sims 4 Śnieżna Eskapada da im swobodę planowania przygód w nowym świecie Mt. Komorebi. - powiedział Graham Nardone, producent The Sims 4 Śnieżna Eskapada. - Niezależnie od tego, czy Simowie chcą pojeździć na stokach i wybrać się na odważne wycieczki po górach, wolą odpocząć podczas malowniczych wędrówek, czy nawet zbudować swój nowy wymarzony dom, ten dodatek zapewni rozrywkę każdemu graczowi. -
 
 
 
Zapoznaj się także zWar Thunder rozpocznie obecność na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S wraz z nowym silnikiem graficznym!
 
 
Stellaris doczeka się wprowadzenia paczki Necroids, za sprawą której od 29 października będziemy się mogli zapoznać z nową porcją dekoracyjnych elementów.
 
 
 
BlazeSky oficjalnie doczekało się premiery na Steam, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z dziełem pojedynczego twórcy będącego jednocześnie studiem Double Robot.
 
 
 
Police Interceptors to kolejny zapowiedziany projekt Games Incubator, który postawi przed graczami symulację ciężkiej, policyjnej pracy.
 
 
 
Zapoznaj się także zLeisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, klasyczna przygodówka z dozą pikanterii zadebiutowała na Steam oraz GOG.com 
 
 
Bake 'n Switch trafiło na wyprzedaże na Nintendo Switch, gdzie grę od dziś do 1 listopada 2020 roku zakupimy w obniżonej cenie!
 
 
 
Simteract ogłosiło, że w ramach prywatnej emisji spółka pozyskała 4,3 miliona złotych, dzięki czemu spółka może się jeszcze spokojniej przygotowywać do debiutu na parkietach NewConnect.
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu emisji. Zainteresowanie naszymi akcjami było ogromne. Dzięki pozyskanym środkom jesteśmy w stanie z pełną prędkością kontynuować naszą strategię produkcji dwóch gier z gatunku premium indie simulation jednocześnie, z planowaną premierą co roku. Dzięki zaufaniu nowych akcjonariuszy mamy przed sobą najbardziej obiecujący okres w dziejach spółki, zaczynając od debiutu na New Connect. Dołożymy wszelkich starań, żeby debiut odbył się jeszcze w tym roku - komentuje Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.
 
 
Acer poinformował, że rozszerzy swoją linię Chromebooków o nowy model z procesorem Qualcomm Snapdragon 7c opartego o rdzenie Kryo 468 powstałych w 8 nm procesie technologicznym. Zapomnieć nie można także o układzie graficznym Qualcomm Adreno 618 z niezłą wydajnością.
 
ki-261020-acer
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama