dodano: 2020-11-25 13:05:01

Krótkie Info - Nowy zwiastun The Medium i Olija, Martha Is Dead także na PS5, ULTRAMAN w Override 2, wersja demo Black Legends

Autor: AnoX
Gra: The Medium
Krótkie Info - Nowy zwiastun The Medium i Olija, Martha Is Dead także na PS5, ULTRAMAN w Override 2, wersja demo Black Legends
10°
0

Nowy zwiastun The Medium i Olija, Martha Is Dead także na PS5, aktualizacja Dune Sea, konkurs z Core, demo Black Legends. Więcej w Krótkie Info!
 
Studio The Medium doczekało się opublikowania zupełnie nowego materiału wideo z The Medium, zapewniając graczom okazję do przyjrzenia się tajemniczej postaci odgrywanej przez Marcina Dorocińskiego.
 
 
 
Olija doczekało się ogłoszenia okresu debiutu, który ma nastąpić już na początku 2021 roku, gdy będziemy mogli wyruszyć w wyjątkową podróż z nową propozycją Skeleton Crew Studio oraz Devolver Digital.
 
 
 
Na serwerach testowych Heroes of the Storm dostępny jest do sprawdzenia postaci Wyżera, który będzie agresywnie działać na średnim dystansie, posługując się zestawem interesujących umiejętności.
 
 
 
Przeczytaj równieżLogitech G PRO X SUPERLIGHT to nowa bezprzewodowa, super lekka propozycja z szeregiem interesujących rozwiązań! 
 
 
Dune Sea doczekało się wprowadzenia zupełnie nowej aktualizacji, w zasadzie tuż po premiery, za sprawą której gracze mogą skorzystać z nowych map oraz etapów z atrakcjami.
 
 
 
Override 2: Super Mech League doczekało ogłoszenia kolejnej nowości w drugiej odsłonie, która doczeka się wprowadzenia w rozgrywce... postaci ULTRAMANA!
 
 
 
Crusader Kings III doczekało się wprowadzenia zupełnie nowej aktualizacji, która ma zagwarantować graczom nowe opcje zarządzania królestwem, udoskonalono administrowanie czy też zapewniono sporą dawkę elementów kosmetycznych.
 
 
 
Przeczytaj także11 bit studios oraz Polska Akcja Humanitarna łączą siły poprzez trzydniowy strumień z This War of Mine!
 
 
Martha Is Dead doczekała się ogłoszenia i potwierdzenia wydania horroru także na konsolę PlayStation 5, gdzie również będziemy się mogli zapoznać z kolejną porcją atrakcji!
 
 
 
Black Legends doczekało się wprowadzenia na rynek, na Steama wersji demonstracyjnej zapewniającej graczom możliwość darmowego skosztowania strategii czasu rzeczywistego.
 
 
 
 
Core doczekało się kolejnego konkursu znanego jako Turkey Shoot Tournament, stawiający przed graczami na nową porcję wyzwań do opracowania do 1 grudnia 2020 roku z pulą nagród wynoszącą 6 tysięcy dolarów.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama