dodano: 2021-02-18 12:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - Outriders na Google Stadia, Simteract dziś debiutuje na NewConnect, Yupitergrad z datą premiery na PSVR

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Krótkie Info - Outriders na Google Stadia, Simteract dziś debiutuje na NewConnect, Yupitergrad z datą premiery na PSVR
10°
0

Outriders na Google Stadia, Simteract dziś debiutuje na NewConnect, Yupitergrad z datą premiery na PSVR, zapowiedziano Chicory: A Colorful Tale. Więcej w Krótkie Info!

Polskie studio People Can Fly wraz ze Square Enix ogłosiły, że ich wspólna gra Outriders zagości na kolejnej platformie, którą będzie Google Stadia, równolegle do pozostałych platform już od 1 kwietnia 2021 roku.

- Z przyjemnością współpracujemy z Google, aby przenieść »Outriders« na Stadia, wraz z funkcjami dostępnymi wyłącznie na Stadia i na najwyższym poziomie wydajności, dzięki czemu gracze będą mogli z przyjemnością grać na wszystkich obsługiwanych urządzeniach – powiedział Jon Brooke, jeden z dyrektorów Square Enix External Studios.

People Can Fly zadebiutowało w grudniu 2020 roku w ramach PCF Group S.A. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Polski producent symulatorów premium indie, firma Simteract dziś debiutuje na rynku NewConnect, gdzie po raz pierwszy zostaną wprowadzone akcje spółki. Studio pracuje obecnie nad dwoma propozycjami - symulatorem kierowcy transportowej firmy "Carpool Simulator" oraz drugim, znanym wciąż pod tytułem roboczym “Projekt #1”.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani debiutem. Cały zespół czeka na pierwsze notowanie, które będzie zwieńczeniem ponad rocznej drogi na giełdowy parkiet. Wierzymy, że największe sukcesy dopiero przed nami – komentuje Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

- Aktualnie pracujemy nad dwoma tytułami. “Projekt #1” - powstaje we współpracy z francuskim wydawcą Nacon z grupy Bigben Interactive, dlatego z uwagi na wiążące nas umowy, szczegóły gry owiane są jeszcze tajemnicą. Liczymy jednak, że już w najbliższej przyszłości będziemy mogli zdradzić pierwsze konkrety dotyczące tytułu. W “Carpool Simulator” natomiast gracze wcielą się w pracownika firmy przewozowej (tzw. ride-hiling company), w której oprócz prowadzenia samochodu będą także kierować własną firmą, zarządzać zleceniami przez aplikację i zarządzać flotą kierowców AI - przybliża projekty Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

- Widzimy, że inwestorzy cenią nasz know how. Doświadczenie w produkcji oprogramowania przekłada się na realizm w naszych grach, dlatego wierzymy że zdobędziemy uznanie nawet najbardziej wymagających graczy - dodaje Jaśkiewicz.

 

Poznańskie studio Gamedust poinformowało, że ich najnowsza gra Yupitergrad doczekała się daty premiery wydania na PlayStation VR, które zagości na rynku już od 25 lutego. PErp Games wyda dedykowaną, wersję pudełkową, która dostępna do zakupienia będzie od 12 marca 2021 roku.

 

Zapoznaj się również z: Ubisoft dopracowuje Assassin's Creed Valhalla, wprowadzając do gry darmową aktualizację oraz rzeczne najazdy!

 

Chicory: A Colorful Tale to zupełnie nowa propozycja opracowywana przez studio FINJI, które wraz z Sony, zabiorą graczy w 2021 roku w kolorowa podróż ekskluzywnie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

 

Sword of the Necromancer doczekało się ogłoszenia i wprowadzenia zupełnie nowej aktualizacji, dzięki czemu gracze mogą liczyć na opcje do wyboru, szereg przedmiotów, lepsze zarządzanie interfejsem i wiele, więcej!

 

Warhammer Underworlds Online doczekało się wprowadzenia dodatku, za sprawą którego gracze będą mogli zapoznać się z nowymi elementami, w tym z frakcjami. Co ważne, deweloperzy zdecydowali się zmienić cenę gry, która wyniesie 10 dolarów/9 euro.

 

Przeczytaj także: Bloober Team kończy 2020 rok z rekordowymi wynikami w historii firmy!

 

Summer Catchers oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zapoznać z kolorową propozycją w przyjemnym, pixel-artowym stylu.

 

Cenega Polska poinformowała, że do 28 lutego 2021 roku gry z serii LEGO Games (17 gier) będą dostępne w obniżonych cenach do nawet -68%.

 

Room to Grow doczekało się ogłoszenia daty premiery, która zagości na rynku już od 25 lutego 2021 roku


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama