dodano: 2020-09-09 11:50:02
PC

Krótkie Info - Song of Horror na konsole, DbD Descend Beyond zagościło na rynku, premiera Minecraft Dungeons Hero Edition

Autor: AnoX
Krótkie Info - Song of Horror na konsole, DbD Descend Beyond zagościło na rynku, premiera Minecraft Dungeons Hero Edition
0

Song of Horror na konsole, DbD Descend Beyond zagościło na rynku, odbyła się premiera Minecraft Dungeons Hero Edition. Więcej w Krótkie Info!
 
Poznaliśmy datę premiery survival horroru Song of Horror, który na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 zagości już 29 października 2020, czyli przed tak zwanym Halloween.
 
 
 
Oficjalnie na serwerach Dead by Daylight zagościł kolejny rozdział w postaci Descend Beyonds, kolejną porcję atrakcji, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać z zupełnie nową porcją atrakcji.
 
 
 
 
 
We wtorek na rynku oficjalnie na PlayStation 4 pojawiła się pudełkowa wersja Minecraft Dungeons Hero Edition, oferująca dodatkowo: pelerynę bohatera, dwie skórki graczy, zwierzątko kurczaka i 2 pakiety rozszerzeń - Jungle Awakens i Creeping Winter
 
 
Zapoznaj się także zThe Girl of Glass:A Summer Bird's Tale już z pierwszym, darmowym rozdziałem The Journey Begins. Pełna wersja z datą premiery!
 
 
Georifters doczekało się wprowadzenia nowego zwiastuna, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z atrakcyjną propozycją oferującą graczom sporo przyjemnych rozwiązań.
 
 
 
Handygames poinformowało, że dostępne są do sprawdzenia darmowe demka kilku ich gier z oferty - Spitlings, Chicken Police, Pile Up! oraz Airhead
 
 
OkunoKA Madness oficjalnie zagościło wczoraj na rynku, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z intrygującym tytułem na PC, PS4, XB1 oraz NSH.
 
 
 
Przeczytaj takżeWhere Birds Go to Sleep, interaktywna gra fabularna osadzona w fikcyjnym świecie z kartą na Steam i filmowym zwiastunem
 
 
Spinch to zupełnie nowy psychodeliczna platformowa zręcznościówka utrzymana w psychodelicznym klimacie oraz oprawie graficznej, której z pewnością nie zapomniecie!
 
 
 
Acer poinformował, że nowe notebooki Acer Spin 7 będą posługiwać się także procesorem Qualcomm Snapdragon 8cx drugiej generacji wspierającym częstotliwość 5G mmWave z agregacją milimetrowych fal sub-6.
 
 
Limited Run Games ogłosiło, że już niebawem do sprzedaży trafi limitowana wersja pudełkowa Shantae, dostępną w kilku różnych wariantach.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama