dodano: 2020-09-26 11:45:02

Krótkie Info - Wersja pudełkowa Mortal Shell opóźniona, Warhammer: Vermintide 2 znów w Game Passie, Lost Ember na Switchu

Autor: AnoX
Krótkie Info - Wersja pudełkowa Mortal Shell opóźniona, Warhammer: Vermintide 2 znów w Game Passie, Lost Ember na Switchu
18°
0

Wersja pudełkowa Mortal Shell opóźniona, Warhammer: Vermintide 2 znów w Game Passie, Lost Ember na Switchu, Override 2 z ULTRAMAN. Więcej w Krótkie Info!
 
Playstack poinformowała, że wersja fizyczna Mortal Shell została opóźniona, w wyniku czego dopiero 3 listopada będzie można nabyć ten tytuł w Europie w takim wydaniu.
 
 
Aquanox Deep Descent zostanie wydane przez dwie firmy - Digital Arrow oraz giganta w postaci THQ Nordic. nietypową strzelankę można sprawdzić od 16 października 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 
 
Warhammer: Vermintide 2 oficjalnie powrócił do abonamentu Xbox Game Pass, gdzie gracze ponownie bez dodatkowych opłat mogą wskoczyć do rywalizacji naprzeciw Skavenom i Chaosowi!
 
 
Przeczytaj takżeSAMURAI SHODOWN to kolejny tytuł, który zagości na Xbox Series X/S. Bijatyka zaoferuje nam jeszcze piękniejszą oprawę wizualną!
 
 
Adam’s Venture: Origins można już zakupić w wersji pudełkowej na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zapoznać z nową propozycją SOEDESCO ze sporą przygodową przeszłością.
 
 
 
Lost Ember oficjalnie zagościło także na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą zapoznać się z wyjątkową przygodówką o zaginionej cywilizacji.
 
 
 
Override 2: Super Mech League doczekało się zapowiedzi specjalnego wydania - ULTRAMAN Deluxe Edition korzystającego z marki anime Netflixa. W jej ramach możemy liczyć na
 
  1. Grę w wersji podstawowej,
  2. Przepustki Sezonowej ULTRAMAN,
  3. elementy kosmetyczne na start.
 
 
 
 
 
 
Pierwszoosobowa strzelanka w kosmosie - Boundary doczekało się ogłoszenia wprowadzenia do rozgrywki nowej wizualnej zabawy w postaci wsparcia dla technologii ray tracingu.
 
 
 
Empire of Sin podczas Tokyo Games Show 2020 doczekało się ogłoszenia wydania na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, które zagości w Japonii oraz Azji wiosną 2021 roku.
 
 
Mafia: Edycja ostateczna i  Mafia: Trilogy oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z odświeżoną trylogią najbardziej znanej gangsterskiej sagi w świecie gier.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama